[smartslider3 slider=1]
insaat sonrasi temizlik

İnşaat Temizliği

Gemlik temizlik şirketi olarak inşaat temizliğinde yeni ev, daire, villa, tripleks sahibi oldunuz. Evinizin eşyalarıgelmeden önce inşaat temizliği için ince temizlik yapılmaktadır. Gemlik inşaat temizlikleri boş ev temizliği gibi yapılmamaktadır. İnşaat temizliklerinde mermer ya dacam yüzeylerdeki boya ve alçı lekelerini evinizden çıkarmak içi özel kazıma bıçakları ya da ovma işlemi ile inşaat sonrası temizlik hizmeti yapmaktayız. Gemliktemizlik firması olarak tüm temizlik hizmetlerinizde yanınızdayız. Tadilat sonrası ilk temizlik ya da boya yapılan eviniz için temizlik hizmeti uzman kadromuz ve işinibilen çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Banyolarınızın tavan hariç alçı ve boya lekeleri için temizlik yapılmaktadır. Mutfak dolaplarınız ilk temizlik yapılmadığıiçin talaş ve toz içinde. İnşaat temizliğinde dikkat edilmesi gerek ilk yerler ise banyo ve mutfağınızdır. Sağlığınızı korumak bizim için en önemliprensiplerimizdendir. Gemlik temizlik şirketi ve firması olarak İnşaat temizliğinde balkonlarınızdaki mermer yüzeylerde alçı ve boya lekeleri olumuştur. Evinizeeşyalarınız gelecek bir şekilde inşaat sonrası temiz bir ev sizi bekliyor. İnşaat sonrası temizlik'te 2 ya da daha fazla personel ile çalışılmaktadır. İnşaattemizliklerinde isteğe bağlı duvar silme işlemide yapılmaktadır.

ofis isyeri buro temizligi

Ofis Büro Temizliği

Büro, ofis ya da iş yerinizin cam ya da genel temizliğe ihtiyacı mı var? Ofisinizi ya da büronuz için temizliğe mi ihtiyacınız var? Büro için temizlikçiye mi ihtiyacınız var? Gemlik Ofis iş yeri büro temizlik hizmeti. İş yerinizde çalışan personeliniz olduğunda şartlar fazla gelibilir. Haftalık Aylık ya da 15 günlük temizlik hizmeti ile tüm esnaflarımızın yanındayız. Esnaflarımız için sadece cam temizliği ya da ofislerinin günlük temizliği için Gemlik temizlik firması olarak sözleşmeli ya da sözleşmesiz hizmetinizdeyiz. Gemlik temizlik şirketi olarak tabelanız'dan başlayıp kapı ziline kadar temizliyoruz. Gemlik ve Orhangazi Kumla manastır Çevre köy ve semtlerde temizlik hizmetleri ile müşteri portföyüne büyüten Gemlik Temizlik Orhangazi ilçesine ofis temizlik hizmeti vererek müşteri portföyüne mutlu müşteriler katmıştır. Orhangazi ofis, büro, iş yeri temizliği, Orhangazi cam temizliği Ofis temizliğinde Gemlik Temizlik olarak bir çok kurusal firmaya hizmet vermekteyiz. Toplatınız var ya da müşteriniz gelecek ve acil temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa en doğru yerdesiniz. Bir telefon kadar yakınız. İş yeri temizliklerinde dikkat edilmesi gerek hususlar masa üstündeki evrakların temizlikten sonra aynı yerlere koyulası dikkat edilecek hususlardır.

ev temizligi

Ev Temizliği

EVinizin daire temizliğine mi ihtiyacınız var? Temizlik firması mı arıyorsunuz? Evinizi ya da dairenizi temizlemek için yeterince zamanınız yok mu? Ya da sağlık sorunlarınız sebebiyle evinizi temizleyemiyor musunuz? Hem çalışıp hemde evinizi dairenizi temizleyemiyor muyunuz? Temizlik yüzünden çocuklarınız ile zaman geçiremiyor musunuz? Gemlik temizlik hizmetinizde. Eşyalı ya da yeni boş evinizi ya da eşyasız dairenizi temizliği için arayın görüşelim. Villa temizliği, dubleks ev temizliği, Tripleks ev temizliği. İsteğiniz üzere temizlik malzemeleri ile geliyoruz. Ya da kendi malzemelerinizi kullanıyoruz. Gemlik temizlik firmamız, uzman ekibi ile ev temizliğinde hizmetinizde. Günlük ya da genel temizlik, ayrıntılı dip bucak temizlik olarak eşyalı ya da eşyasız olarak evinizi temizlik firması olarak temizleyelim. Gemlik temizlik şirketi olarak mutlu müşterilerimizi temiz dairelerinde bıraktık. Ev Daire temizlik fiyatları evinizin m2 sine göre, yeri ve mevkisine göre değişiklik göstermektedir. Esyalı ya da boş ev temizliği için arayın! Gemlik ev temizliğinde sektörede yerini almış olan gemlik temizlik'den aldığınız hizmette evinize güneş doğmuş gibi hissedeceksiniz. Ev temizliklerinde isterseniz sizin malzemenizi kullana biliriz.
Bazı müşterilerimiz evinde çocuklarını düşündükleri için bitkisel malzemeler kullanmaktadır.

gemlik ilaçlama dezenfeksiyon dezenfekte ev dezenfekte daire işyeri ofis firmaları şirketi firma şirketleri araba apartman covid corona

Dezenfeksiyon hizmetleri

Gemlik Temizlik firması olarak, Korona ( Covid-19 ) vb. virüs ve bakterilerden korunmak için ev iş yeri ofis merdiven araba apartman dezenfeksiyonu yapılmaktadır.Mikrobiyal kirlenmelere karşı savaşmak için düşük toksisiteye sahip, hali hazırda biyolojik olarak kendiliğinden ayrışan buna bağlı olarak tüm bakterilerin, mantarların ve virüslerin kontrolünde etkili performans gösteren dezenfektandır.Pulvarizasyon yönetimi evinizi işyerinizi veya apartmanınızı dezenfekte ediyoruz.Uygulama alanının olmadığı bir sanayi kolu bulunmamaktadır. Biracılık, İçme Suyu ve Meşrubat Sanayi, Şeker Fabrikaları, Fırınlar, Kesim haneler, Entegre Et Tesisleri, Margarin Fabrikaları, Balık ve Balıkçılık Endüstrisi ve Paketleme Endüstrisi, yemek fabrikaları, okullar, hastaneler, anaokulları, fırınlar, süt ve süt ürünleri üreticileri, deniz ürünleri işleyicileri, dişçiler, bu alanların hepsinde, günlük rutin olarak güvenilir dezenfeksiyon uygulamaları gerekmektedir.

koltuk-yıkama-gemlik

Koltuk yıkama

Koltuk yıkama firması ve şirketi olarak evinizde ve dairenizde iş yerinizde yada ofisinizde koltuk yıkama makinesi ile uzman kadromuz aracılığıyla koltuklarınızı yıkıyoruz. Yerinde koltuk yıkama sırasında özel bir yöntem olan püskürtme ve çekme yönteminden faydalanarak derinlemesine koltuklarınızı yıkıyoruz. Tüm bakterilerden ve lekelerden arındırılmış temiz koltuğu size bırakıyoruz. Evinizdeki koltuk yada çekyat ister minderli olsun isterseniz mindersiz çekyat olsun yada tekli koltuk yada berjer yıkama olsun. Evinizde koltuk yıkıyoruz. Takım koltuk yıkama yada takım çekyat yıkama ücretlerini öğrenmek için arayın. Koltuk yıkamada kullanılan ucuz kimyasallar koltuğunuza zarar vermektedir. Koltuk yıkama esnasında püskürtülen su çekilmez ise koltuklarını kusma yapar su lekesi meydana gelir.Gemlik Koltuk Yıkama şirketi olarak numaramızı arayabilirsiniz. Yılda en az 2 defa koltuklarınızı yıkatmalısınız. Yıkama esnasında çıkan kirli suyu gördüğünüzde şaşıracaksınız. Sandalye yıkama, minder yıkama hizmetleri vermeteyiz.

halı-yıkama

Halı yıkama

Gemlik'de halı yıkama alanındaki hizmetlerimiz devam ediyor.
İsteğinize göre ücretsiz olarak evinizden halı yıkama hizmeti olarak halıları
istediğin zaman evinizden yada dairenizden alıyoruz.
Daha sonra kısa bir süre sonrası halı yıkama temizliği sonrası evinize teslim ediyoruz. Halınız kirlendiğinde en garanti çözüm halı yıkama şirketleridir.
Halı yıkama şirketi numarasını arayarak evinizden halınızı aldırabilirsiniz. Her türlü halı yıkama işlemini yapabilen halı yıkama şirketleri halı yıkama hizmeti istediğinizde özenle bu işlemi de gerçekleştirir.
Tüm bakterilerden ve
lekelerden arındırılmış temiz bir halıyı size bırakıyoruz.
Halı yıkama ücretlerini telefon
ile öğrene bilirsiniz.Orhangazi ve
Küçük kumla, Büyük kumla'ya
ve gemsaz kumsaz
mevkilerine hizmetimiz vardır. Halılarınız yılda en az 2 kere yıkanmalıdır.
Makina halısı iran halısı dokuma halı ve sagy halı yıkama hizmeti. Tam otomatik halı yıkama makinesi ile 2020 yılında sistemlerimizi otomatik hale getirdik.

gemlik-halı-yıkama-yıkatma-halı-temizliği-halı-silme-gemlik-temizlik-halı-yıkama-firmaları-şirketi-compressor

Gemlik halı yıkama

Gemlik'de temizlik sektörüne girdiğimizde sadece gemlik ve manastır bölgesinde halı yıkama hizmeti vermekteydi. Şimdi ise Gemlik ve çevre semtler için çalışıyoruz.

umurbey halı yıkama yıkatma gemlik-umurbey halıyıkama numarası telefonu şirketi

Umurbey halı yıkama

Gemlik'ten sonra umurbey'de halı yıkama servisini büyüten firmamız Umurbey semtini hizmet bölgesine alarak Gemlik'de halı yıkama sektöründe yerini büyütmüştür.

kumla halı yıkama yıkatma-gemlik kumla halı yıkama numarası firması şirketi

Kumla
halı yıkama

Küçük kumla yada Büyük Kumla halı yıkama hizmeti ile yanınızdayız. Bir Telefon kadar yakın olan gemlik temizlik firması kumla'daki yazlıkcılar için hizmetinizdedir.

manastır halı yıkama yıkatma firması şirketi telefon numarası manastır halı yıkatma

Manastır halı yıkama

Gemlik'de halı yıkama alanında hizmet verdiğimizde. Manastır'da yaşan halkımız için Gemlik ile birlikte bir çok aile gemlik temizlik şirketini tercih etmiştir.

kurşunlu halı yıkama temizliği halı yıkatma halı ve koltuk yıkama-gemsaz koltuk yıkama

Kurşunlu halı yıkama

Gemlik'de halı yıkama hizmeti veren firmamız şimdi ise kurşunlu'ya hizmet vermektedir.

gemsaz halı yıkama yıkatma temizlik temizliği halı koltuk gemsaz

Gemsaz halı yıkama

Gemlik'de halı yıkama hizmeti veren firmamız şimdi ise Gemsaz'a hizmet vermektedir.

depo temizliği

Depo Temizliği

dershane-temizligi

Dershane Temizliği

villa-temizliği

Villa Temizliği

su-baskini-temizligi

Su Baskını Temizliği

gemi-yat-temizliği

Gemi Yat Temizliği

banka-temizliği

Banka Temizliği

yangın-sonrası-temizlik

Yangın Sonrası Temizlik

cam-temizliği

Cam
Temizliği

atm-temizliği

Atm
Temizliği

zemin temizliği

Zemin Temizliği

mutfak temizliği

Mutfak Temizliği

Gemlik Temizlik Esasları
Sonuç Odaklı Çalışma 100%
Pratik Çözümler 100%
Güvenilir Hizmet 100%
Doğru Malzeme ve Kimyasal Kullanımı 100%
0
Yapılan İş
0
Mutlu Kurumsal Müşteriler
0
Mutlu Müşteriler

Bir Gemlik'li olarak Gemlik, Orhangazi, Kumla ve çevre ilçeler için çalışmaktan gurur duyuyorum.
Gemlik ve çevre ilçelerde yaşayan vatandaşlarımıza
temizlik hizmeti için bir telefon kadar yakınız.

0554 500 24 20

Gemlik'te Temizlik
inşaat temizliği gemlik
gemlik temizlik şirketi
icon ege
Gemlik Temizlik
Egemen KOSTAK

Gemlik temizlik firması

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email