Halı yıkama

halı yıkatma

Gemlik’de halı yıkama alanındaki hizmetlerimiz devam ediyor. Gemlik yada Orhangazi halılarınızı evinizden ücretsiz olarak evden halı yıkama hizmeti olarak halıları istediğin zaman evinizden alıyoruz. Daha sonra kısa bir süre sonrası halı yıkama hizmeti sonrası evinize teslim ediyoruz.

Halı yıkamada kullanılan su çok önemlidir. Suyun içinde bulunan kükürt petrol veya lağım atıkları halılarınızın sararmasına neden olur.

Halınız kirlendiğinde en garanti çözüm halı yıkama şirketleri dir. Halı yıkama şirketimiz yerinde halı yıkama hizmeti vermektedir. Tüm bakterilerden ve lekelerden arındırılmış temiz bir halıyı size bırakıyoruz.

Sağlığınız için yılda en az 1-2 defa halılarınızı yıkatmalısınız.

Halınızı yıkamaktan korkmayın! Dürüst güvenilir ve hızlı bir hizmet için.

gemlik halı yıkama yıkatma temizlik firması halı yıkatma
gemlik halı yıkama yıkatma temizlik firması halı yıkatma

Evinizde kullanılan halı ister kilim olsun yada hereke olsun kilim yıkamada yapıyoruz. Hereke halı yıkamada yapıyoruz. shaggy halı temizliği yada yün halı yıkama yapıyoruz. Halı yıkamatmak için telefon numaramız ise 05525002420 olarak arama yapabilirsiniz.

Gemlik halı yıkamacılar olarak evinize gelen halıyı beğenmediğinizde ücretiniz iade yada halınız tekrar yıkanır. Memnuniyet bizim için önemlidir. Müşterinin halısını alıp para kazanmaktan önce  memnuniyet ilk hedefimizdir.

Biz sadece halı yıkama firması değiliz. Aileniz ve sevdikleriniz ile sağlıklı bir ortamda yaşamanız için uğraşan insanlarız.

Gemlik halı yıkamacılar olarak Gemlik / Bursa dan sonra Orhangazi’de hizmet vermeye devam etmektedir. Orhangazi’de yaşayanlar Orhangazi halı yıkamacılar olarak 05525002420 numarayı araya bilirsiniz. Halı yıkama numarası yada halı yıkama telefon numarası olarak whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Halı yıkamada dikkat edilecek hususlar;

  • Halının cinsine göre yıkama uygulaması.
  • Boyası atacak halıyı önceden müşteriye bilgi verilmesi.
  • Çıkmayan lekeler kan, boya vb. gibi müşteriyi önceden bilgilendirme.

halı yıkama firması

Halınız makina, yün, dokuma halısı olsun. Her halı cinsine göre yıkama hizmeti. Müşteri memnuniyeti ön planda tutuyoruz. Gemlik’de temizlik hizmeti veren gemlik temizlik halı yıkama sektöründe yer alan firma olma yolunda hızla ilerliyor.

Gemlik halı yıkama firmaları arasında üst sıralarda yer almaktadır. Gemlik’te uzman ekibimiz evinize gelip halınızı cinsine modeline göre fiyat bilgisinden sonra yıkama hizmeti için iş yerimize getiriliyor. Daha sonra halınız yıkama hizmetinden sonra evinize teslim ediliyor.

En iyi halı yıkama şirketi olarak Gemlik’te halı temizleme üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Profesyonel halı yıkama ilkelerini bir ders edinip düzenli olarak profesyonel halı yıkama firması olarak hizmet vermekteyiz.

Yıkama sonrası askılarda kuruyan halılar kontrol edildikten sonra paketleme yapılarak dağıtımı yapılır. Kontrol esnasında leke yada halıda sertleşme olduğunda tekrar yıkamaya gönderilip tekrar yıkanır. Müşteri  memnuniyeti ön olanda gelir.

Halı yıkama yerleri: Gemlik, Orhangazi ve Küçük Kumla, Büyük Kumla yada çevre semtler için halı yıkatma yerlerimiz mevcuttur.

Yıkama yaptığımız halı yıkama cinsleri:
Makine halıları – İpek halılar – Makine yün halılar – Pelüş Halılar –
Çin Halıları – El dokuma yün halılar – Halıflex halılar – Diğer Halılar

halı yıkama ücretleri

Gemlik’te halı yıkama hizmeti, veren gemlik temizlik firmasında fiyatlandırma m2 (metre kare) üzerinden ücreti hesaplanır. m2 halının cinsine göre min. 15 TL olarak hesaplanır. Diğer halı cinsleri için fiyat almak yada halınızı evinizden alınmasını istiyorsanız lütfen için lütfen halı yıkama numarası 0552 500 24 20 telefon ile iletişime geçebilirsiniz.Ucuz halı yıkayan firmalar olmaktansa müşterimizin memnuniyeti bizi daha çok sevindirir. Tüm halı yıkama fiyatlarını öğrenmek için telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

halı yıkama püf noktaları

Halının cinsine göre halı yıkama seçeneği yapılmaktadır.Halılar genelli yıkama teknikleri arasında şampuan ve köpük ile yıkama yapılmaktadır. halı şampuanın halınıza sürdükten sonra içindeki köpük halıdaki kirleri içine çeker ve köpük katılaşır halı yüzeyinden kirler ayrılır. temiz su yardımı ile yıkandıktan sonra kurutulmak için kuruma merkezine alınır. Kuruma merkezinden alınan halı tamamen kuruması için askılarımız’da kurumaya dinlenmeye bırakılır. Kuruyan temiz halı kontrol için paketleme bölümümüze bırakılır. Kontrolü tamamlandıktan sonra paketleme ve sevk için araç’a yüklenir.

koltuk yıkama

orhangazi halı yıkama

Gemlik’de halı yıkama hizmeti devam etmesi sonrası müşteri pörtfoyunu büyüten gemlik temizlik Orhangazi’de yaşan vatandaşlarımız için halı yıkama orhangazi servisleri devam etmektedir. Orhangazi’de yıkattığınız halınız’dan memnun değil misiniz? Size bir telefon kadar yakınız! 05525002420. Halılarınız ilk günkü gibi temiz olacak. Orhangazi ‘de halısını yıkatan bir çok müşteriden biride siz olabilirsiniz. Orhangazi halı yıkama hizmetimiz devam etmektedir. Haftada 3 gün Orhangazi’ye servisimiz vardır.

kumla halı yıkama

Gemlik Temizlik firması olarak gemlik ve Orhangazi’den sonra Küçük kumla ve büyük kumla köyü ve mahalleri için halı yıkama hizmetimiz devam etmektedir. Yazlıkcılar sizlere en hızlı ve güvenilir hizmet kumla için gemlik temizlik firması. Yazılıkcılar tatil beldesi kumlaya gelen önce ev ve halı yıkama hizmeti olarak gemlik temizlik firmasını tercih etmektedir. kumlada halı yıkama kumla halı yıkama

Ofis temizliği

gemlik ofis temizliği

Gemlik’te bir çok ofis, ofisler temizlik konusunda aylık yada 15 günde yada haftalık bir temizlik hizmetlerinden yararlanıyor. ofisinizi uzman kadromuz ile temizlemek istiyoruz.

Ofis temizliğinde yapılan işlemler;

– ofisinizin cam ve pencere temizliği
– Perdeleriniz kumaş, stor perde vb. ise artı ücret dahilinde yıkata bilirsiniz. Yıkanan perdeleri personelimiz kendi nasıl aldıysa o şekilde bırakıyor. jaluzi perdeniz varsa temizlik personelimiz zaten ofis temizliğinde jaluzi temizliğini yapacaktır.
– ofis masaların temizliği, oturma grupları, sandalyeler temizlenmesi, dinlenme gruplarının temizlenmesi, kapıların temizliği, mobilyaların temizliği, küllükler temizlemesi.
– Daha sonra ofis içinde bulunan dolapların dışı, çekmecelerin dışı temizlenir. ofisinizdeki evrak dosya zarar gelmemesi bizim için önemlidir. Masa üstünde yada dolap dışında evraklarınız kalem vb. malzemeleriniz aynı yerlerine tekrar koyulur.
– Lavabo yada mutfağınızın temizliği yapılır. ve çöpleri atılır.
– En son çöpleriniz atılır ve yer zemin yüzey temizleyicileri ile temizlenir. Sabah geldiğiniz genel temizlik malzemelerindeki koku sizi büyüleyecek tir.

İş yeri Ofis temizliği verdiğimiz semt mevki ve köyler;
kumla, manastır caddesi, küçük kumla, büyük kumla, karacaali köyü, narlı köyü, fıstıklı köyü, gemlik sanayii bölgesi, gemlik serbest bölge, umurbey köyü, diğer köy semt ve mevkii için lütfen telefon ile iletişime geçiniz. 05525002420

Ofis temizliğinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler ederiz. aşağıda ki formdan bize ulaşabilir. Uzman ekibimiz size telefon yoluyla ulaşacaktır.

ofis temizlik şirketleri ve firmaları

Gemlik temizlik olarak ofis temizliği hizmeti veren şirketler arasında yer almaktadır. ofis temizliği için firmanız ile aylık yada 15 günlük periyodik anlaşma yapabiliriz. Firmalar ile bir çok temizlik şartları ile çalışmaktayız. ofis temizleme firması olarak ofisinizi temizlemek istiyoruz.

Şirketinizi temizlemekte sıkıntımı çekiyorsunuz iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. ofis temizlik firmaları için fiyat almadıysanız telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

işyeri ofis temizliği gemlik
işyeri ofis temizliği gemlik;

ofis temizliği ücretleri

İşyeri Ofis temizliği yaptırmadan önce firmalar yada şirketler ücret ve fiyat bilgisi için Gemlik temizlik şirketimizi araya bilirsiniz. ofis temizliği ücretleri avantaj sağlamak için aylık, 15 günlük yada haftalık temizlik isteğiniz olduğunuzu belirtiniz. temizlik ücretlerinde + kdv uygulaması kesinlikle uygulanmaktadır.

ofis temizlik hizmetleri

Gemlik temizlik ofis temizlik hizmetlerini Şirin plaza kat: 2 no 6 (Merkez PTT karşısı) Gemlik Temizlik olarak hizmet vermektedir. Ofis temizlik hizmetlerinde kullanılan ofis temizlik malzemeleri isteğiniz göre Gemlik Temizlik yada siz karşılaya bilirsiniz. Ücretlendirmeye etkisi vardır. Ve daha sonra kalan malzeme size kalacak daha sonra tekrar kullana bileceksiniz. burada müşterimizi düşünmek Gemlik temizliğin prensiplerinden biridir.

Ofis temizliği hizmetlerimizde ekstralar;
– Perdeler kumaş vb. ise ( Jaluzi ise silinmesi verdiğimiz ücret içerisinde yer alıyor. )

– Koltuk veya halıda çıkmayan lekeler!

– Halılar diğer ekibimiz ile gelip teslim alınıyor. daha sonra temiz kurumuş halde ofisinize bırakıyoruz. halı temizliği sayfamıza buradan girebilirsiniz.

ofis temizlik hizmetlerinde önemli kurallar;
– Ofisdeki masa yada dolap içindeki evrak kağıt vb. ürünlerinizin kaybolmaması ve yerlerinin değişmemesi.
– Çöplerinizin temizlikten sonra atılması ve çöp torbaları ile değişmesi

– Ofis temizliğinde kullanılan bezler masa için ayrı, toz için ayrı bez, aynı bezler ile temizlik kesinlikle yapılamaz.

gemlikharita

ofis temizliği hizmeti verdiğimiz cadde, sokak ve mahalleler;

Cumhuriyet caddesi, eşref dinçer mahallesi, orhangazi caddesi, kumla caddesi, doktor ziya kaya mahallesi, istiklal caddesi,  hamidiye mahallesi. orhaniye mahallesi. menekşe sokak, Eski pazar caddesi, Fatih Sokak, Krom Sokak, Gazhane caddesi, Kumsal Sokak, Ahmet süren meydanı, Ahmet dural meydanı, halit paşa mahallesi, kayhan mahallesi, demirsubaşı mahallesi. ata mahallesi. balıkpazarı, hisar mahallesi, gemlik merkez, atatürk caddesi, ılıca caddesi, hürriyet caddesi, eski organgazi yolu caddesi, onur sokak, halk sokak, ozan sokak, susam sokak, taşan sokak, tekel sokak, ibrahim akıt caddesi, zeytinciler caddesi, şükrü meral sokak, kumru sokak, balıklı sokak, mısır sokak, lise caddesi, iskele caddesi, fırın sokak, taksim sokak, akın sokak, cami sokak, damla sokak, kahve sokak, kumlu sokak, zafer sokak, diğer sokak ve caddelere büro temizlik hizmetlerimiz vardır.