Halı yıkama

gemlik’de halı yıkama

sevgili gemlikte yaşayan ve gemlikli hemşerilerim gemlik temizlik olarak gemlikte halı yıkatma alanındaki hizmetlerimiz devam ediyor. İsteğinize göre ücretsiz olarak gemlik evden halı yıkama hizmeti olarak halıları istediğin zaman evinizden alıyoruz. daha sonra kısa bir süte sonras halı yıkama hizmeti sonrası evinize teslim ediyoruz.

Halınız kirlendiğinde en garanti çözüm halı yıkama şirketleridir. Her türlü halı yıkama işlemini yapabilen halı yıkama şirketleri yerinde halı yıkama hizmeti istediğinizde özenle bu işlemi de gerçekleştirir. Biz Gemlik Temizlik firması olarak yerinde koltuk yıkama şirketi olarak uzman teknisyenlerimiz aracılığıyla koltuklarınızı yıkıyoruz. Yerinde koltuk yıkama sırasında özel bir yöntem olan püskürtme yönteminden faydalanarak derinlemesine temizlik yapıyoruz. Tüm bakterilerden ve lekelerden arındırılmış bir halıyı size bırakıyoruz.

Evinizde kullanılan halı ister kilim olsun yada hereke olsun kilim yıkamada yapıyoruz. Hereke halı yıkamada yapıyoruz. shaggy halı temizliği yada yün halı yıkama yapıyoruz.  Halı yıkama telefon numaramız ise 05545002420 olarak arama yapabilirsiniz. Biz sadece halı yıkama firması değiliz. Aileniz ve sevdikleriniz ile sağlıklı bir ortamda yaşamanız için uğraşan insanlarız.

Halı yıkamada dikkat edilecek hususlar;

  • halının cinsine göre yıkama uygululaması.
  • boyası atacak halıyı önceden müşteriye bilgi verilmesi
  • çıkmayan lekeler kan, boya vb gibi müşteriyi önceden bilgilendirme

gemlik’te halı yıkama firması

hali yikamaHalınız makina halısı ister yün halısı yada dokuma halı olsun. her halı cinsine göre yıkama hizmeti. %100 müşteri memnuniyeti ön planda tutuyoruz. Gemlik’te hizmet veren gemlik temizlik halı yıkama sektöründe öncü firma olma yolunda hızla ilerliyor. Gemlik halı yıkama firmaları arasına üst sıralarda yer almaktadır. Gemlik’te halı yıkama şirketi evinize gelip halınızı cinsine göre fiyat bilgisinden sonra yıkama hizmeti için iş yerimize getiriliyor. daha sonra halınız yıkama hizmetinden sonra evinize teslim ediliyor. En iyi halı yıkama şirketi olarak gemlikde halı temizleme üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Profesyonel halı yıkama ilkelerini bir ders edinip düzenli olarak profesyonel halı yıkama firması olarak hizmet vermekteyiz.

halı yıkama ücretleri

gemlikte halı yıkama hizmeti, veren gemlik temizlik firmasından m2 (metre kare) üzerinden ücreti hesaplanır. m2 halının cinsine göre min. 5 tl olarak hesaplanır. ayrıntılı fiyat almak yada halınızı evinizden alınmasını istiyorsanız lütfen için lütfen halı yıkama numarası 554 500 24 20 telefon ile iletişime geçebilirsiniz.Ucuz halı yıkayan firmalar olmaktansa müşterimizin memnuniyeti bizi daha çok sevindirir. Tüm halı yıkama fiyatlarını öğrenmek için telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

halı yıkama püf noktaları

Halının cinsine göre halı yıkama seçeneği yapılmaktadır.Halılar genelli yıkama teknikleri arasında şampuan ve köpük ile yıkama yapılmaktadır. halı şampuanın halınıza sürdükten sonra içindeki köpük halıdaki kirleri içine çeker ve köpük katılaşır halı yüzeyinden kirler ayrılır. temiz su yardımı ile yıkandıktan sonra kurutulmak için kuruma merkezine alınır.

Ofis temizliği

gemlik ofis temizliği

ofis temizligiGemlik’te bir çok ofis, ofisler temizlik konusunda aylık yada 15 günde yada haftalık bir temizlik hizmetlerinden yararlanıyor. ofisinizi uzman kadromuz ile temizlemek istiyoruz. ofis temizliğinde yapılan işlemler;

– ofisinizin cam ve pencere temizliği
– Perdeleriniz kumaş, stor perde vb. ise artı ücret dahilinde yıkata bilirsiniz. Yıkanan perdeleri personelimiz kendi nasıl aldıysa o şekilde bırakıyor. jaluzi perdeniz varsa temizlik personelimiz zaten ofis temizliğinde jaluzi temizliğini yapacaktır.
– ofis masaların temizliği, oturma grupları, sandalyeler temizlenmesi, dinlenme gruplarının temizlenmesi, kapıların temizliği, mobilyaların temizliği, küllükler temizlemesi.
– Daha sonra ofis içinde bulunan dolapların dışı, çekmecelerin dışı temizlenir. ofisinizdeki evrak dosya zarar gelmemesi bizim için önemlidir. Masa üstünde yada dolap dışında evraklarınız kalem vb. malzemeleriniz aynı yerlerine tekrar koyulur.
– Lavabo yada mutfağınızın temizliği yapılır. ve çöpleri atılır.
– En son çöpleriniz atılır ve yer zemin yüzey temizleyicileri ile temizlenir. Sabah geldiğiniz genel temizlik malzemelerindeki koku sizi büyüleyecek tir.

ofis temizliği verdiğimiz semt mevki ve köyler;
kumla, manastır caddesi, küçük kumla, büyük kumla, karacaali köyü, narlı köyü, fıstıklı köyü, umurbey köyü, diğer köy semt ve mevkii için lütfen telefon ile iletişime geçiniz. 05545002420

ofis temizliğinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler ederiz. aşağıda ki formdan bize ulaşabilir. Uzman ekibimiz size telefon yoluyla ulaşacaktır.

ofis temizlik şirketleri ve firmaları

gemlik temizlik olarak ofis temizliği hizmeti veren şirketler arasında yer almaktadır. ofis temizliği için firmanız ile aylık yada 15 günlük periyodik anlaşma yapabiliriz. Firmalar ile bir çok temizlik şartları ile çalışmaktayız. ofis temizleme firması olarak ofisinizi temizlemek istiyoruz.

Şirketinizi temizlemekte sıkıntımı çekiyorsunuz iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. ofis temizlik firmaları için fiyat almadıysanız telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

ofis temizliği ücretleri

ofis temizliği yaptırmadan önce firmalar yada şirketler ücret ve fiyat bilgisi için Gemlik temizlik şirketimizi araya bilirsiniz. ofis temizliği ücretleri avantaj sağlamak için aylık, 15 günlük yada haftalık temizlik isteğiniz olduğunuzu belirtiniz. temizlik ücretlerinde + kdv uygulaması kesinlikle uygulanmaktadır.

ofis temizlik hizmetleri

gemlikharitaGemlik temizlik ofis temizlik hizmetlerini Şirin plaza kat: 2 no 6 (Merkez PTT karşısı) Gemlik Temizlik olarak hizmet vermektedir. Ofis temizlik hizmetlerinde kullanılan ofis temizlik malzemeleri isteğiniz göre Gemlik Temizlik yada siz karşılaya bilirsiniz. Ücretlendirmeye etkisi vardır. Ve daha sonra kalan malzeme size kalacak daha sonra tekrar kullana bileceksiniz. burada müşterimizi düşünmek Gemlik temizliğin prensiplerinden biridir.

Ofis temizliği hizmetlerimizde ekstralar;
– Perdeler kumaş vb. ise ( Jaluzi ise silinmesi verdiğimiz ücret içerisinde yer alıyor. )

– Koltuk veya halıda çıkmayan lekeler!

– Halılar diğer ekibimiz ile gelip teslim alınıyor. daha sonra temiz kurumuş halde ofisinize bırakıyoruz. halı temizliği sayfamıza buradan girebilirsiniz.

ofis temizlik hizmetlerinde önemli kurallar;
– ofisdeki masa yada dolap içindeki evrak kağıt vb. ürünlerinizin kaybolmaması ve yerlerinin değişmemesi.
– çöplerinizin temizlikten sonra atılması ve çöp torbaları ile değişmesi

– ofis temizliğinde kullanılan bezler masa için ayrı, toz için ayrı bez, aynı bezler ile temizlik kesinlikle yapılamaz.

ofis temizligi 1

ofis temizliği hizmeti verdiğimiz cadde, sokak ve mahalleler;

Cumhuriyet caddesi, eşref dinçer mahallesi, orhangazi caddesi, kumla caddesi, doktor ziya kaya mahallesi, istiklal caddesi,  hamidiye mahallesi. orhaniye mahallesi. menekşe sokak, Eski pazar caddesi, Fatih Sokak, Krom Sokak, Gazhane caddesi, Kumsal Sokak, Ahmet süren meydanı, Ahmet dural meydanı, halit paşa mahallesi, kayhan mahallesi, demirsubaşı mahallesi. ata mahallesi. balıkpazarı, hisar mahallesi, gemlik merkez, atatürk caddesi, ılıca caddesi, hürriyet caddesi, eski organgazi yolu caddesi, onur sokak, halk sokak, ozan sokak, susam sokak, taşan sokak, tekel sokak, ibrahim akıt caddesi, zeytinciler caddesi, şükrü meral sokak, kumru sokak, balıklı sokak, mısır sokak, lise caddesi, iskele caddesi, fırın sokak, taksim sokak, akın sokak, cami sokak, damla sokak, kahve sokak, kumlu sokak, zafer sokak, diğer sokak ve caddelere büro temizlik hizmetlerimiz vardır.

Koltuk yıkama

yerinde koltuk yıkama

Gemlik Temizlik olarak müşterilerimizin ihtiyaclarını düzenli karşılamak için yerinde koltuk yıkama hizmetinizdeyiz. Gemlik yada çevre ilçerden koltuğunu yıkatmak isteyen müşterilerimiz 0554 500 24 20 numaralı telefondan ulaşabilirler. Evinize gelip ister minderli ister mindersiz olan çekyat koltuk kanepe berjer koltuk takımı yada L köşe koltuklar yıkatma ve yıkama hizmeti vermekteyiz.

koltuk yıkama gemlik

Çekyatlarınız yada kanepeleriniz set olarak  yada parça parça yıkanmaktadır. Yıkama esnasıda koltuktan çıkan kirli suya çok şaşıracaksınız! Kanepeleriniz’de kendi renginde değil mi çıkmayan leke mi var. Telefon ile arayıp randevu alabilirsiniz.

koltuk yıkama ücretleri

koltuk yıkama ücretlerinde set olarak kaçlı 3’lü kaçlı tekli yada kaçlı çiftli olduğunu telefon yada Whatsapp üzerinden bilgi verdiğiniz gibi fiyat bilgisi verilecektir. koltuk yıkama fiyatları minderli yada mindersiz olarak değişiklik göstermektedir. Koltuklarınız ilk günkü gibi tertemiz olacaktır.Gemlik koltuk yıkamada öncü olan gemlik temizlik firması bir telefon kadar yakın! 05545002420