Ev Temizliği

Ev Temizliği

Temizliğine mi ihtiyacınız var? Gemlik'de Temizlik firması mı arıyorsunuz?

Dairenizi temizlemek için yeterince zamanınız yok mu? Ya da sağlık sorunlarınız sebebiyle evinizi temizleyemiyor musunuz? Hem çalışıp hemde evinizi evinizi temizleyemiyor muyunuz? Temizlik yüzünden çocuklarınız ile zaman geçiremiyor musunuz? Gemlik temizlik hizmetinizde. Eşyalı ya da yeni boş daire yada evinizi, eşyasız ev dairenizi temizliği için arayın görüşelim. Villa temizliği, dubleks ev temizliği, Tripleks ev temizliği. İsteğiniz üzere temizlik malzemeleri ile geliyoruz. Kendi malzemelerinizi kullana biliriz. Gemlik temizlik şirketimiz, uzman ekibi ile daire temizliğinde hizmetinizde. Günlük ya da genel temizlik, ayrıntılı dip bucak temizlik olarak eşyalı, eşyasız olarak evinizi temizlik firması olarak temizleyelim. Gemlik temizlik şirketi olarak mutlu müşterilerimizi temiz dairelerinde bıraktık. Ev Daire temizlik fiyatları evinizin m2 sine göre, yeri ve mevkisine göre değişiklik göstermektedir. Esyalı ya da boş ev temizliği için arayın! Gemlik ev temizliğin'de sektörede yerini almış olan gemlik temizlik'den aldığınız hizmette evinize güneş doğmuş gibi hissedeceksiniz. Ev temizliklerinde isterseniz sizin malzemenizi kullana biliriz. Bazı müşterilerimiz evinde çocuklarını düşündükleri için bitkisel malzemeler kullanmaktadır. Genel temizlik hizmeti alıp ekstra halı silme koltuk silme perde takma hizmeti satın alabilirsiniz.

İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği

Evinizin eşyaları gelmeden önce inşaat temizliği için ince temizlik yapılmaktadır.

Gemlik temizlik firması ve şirketi olarak inşaat sonrası temizlikte yeni evler, daire, villa, tripleks sahibi oldunuz. Gemlik inşaat temizlikleri boş ev temizliği gibi yapılmamaktadır. İnşaat temizliklerinde mermer ya da cam yüzeylerdeki boya ve alçı lekelerini evinizden çıkarmak içi özel kazıma bıçakları ya da ovma işlemi ile firmamız gemlik'de inşaat sonrası temizlik hizmeti yapmaktayız. Gemlik temizlik firmaları olarak tüm temizlik hizmetlerinizde yanınızdayız. Gemlik de tadilat sonrası ilk temizlik ya da boya yapılan eviniz için temizlik hizmeti uzman kadromuz ve işini bilen çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Banyolarınızın tavan hariç alçı ve boya lekeleri için temizlik yapılmaktadır. Mutfak dolaplarınız ilk temizlik yapılmadığı için talaş ve toz içinde olabilir. İnşaat temizliğinde dikkat edilmesi gerek ilk yerler ise banyo ve mutfağınızdır. Sağlığınızı korumak bizim için en önemli prensiplerimizdendir. Gemlik temizlik şirketi ve firması olarak inşaat temizliğinde balkonlarınızdaki mermer yüzeylerde alçı ve boya lekeleri oluşmuştur. Evinize eşyalarınız gelecek bir şekilde inşaat sonrası temiz bir ev sizi bekliyor. İnşaat sonrası temizlik'te 2 ya da daha fazla personel ile çalışılmaktadır. İnşaat temizliklerinde isteğe bağlı duvar silme işlemide yapılmaktadır. inşaat temizliği yaptırmadan önce evinizdeki elektrik ve su aboneliklerinin açık olması gerekmektedir.

Ofis Büro Temizliği

Ofis Büro Temizliği

İş yerleri, Bürolar, ofisler yada iş yerinizin cam yada genel temizliğe ihtiyacı mı var?

Ofisinizi iş yeriniz için temizliğe mi ihtiyacınız var? Büro için temizlikçiye mi ihtiyacınız var? Gemlik Ofis iş yeri büro temizlik hizmeti. İş yerinizde çalışan personeliniz olduğunda şartlar fazla gelibilir. Haftalık Aylık ya da 15 günlük temizlik hizmeti ile tüm esnaflarımızın yanındayız. Esnaflarımız için sadece cam temizliği ya da ofislerinin günlük temizliği için Gemlik temizlik firması ve şirketi olarak sözleşmeli ya da sözleşmesiz hizmetinizdeyiz. Gemlik temizlik şirketleri olarak tabelanız'dan başlayıp kapı ziline kadar temizliyoruz. Gemlik ve Orhangazi Kumla manastır Çevre köy ve semtlerde temizlik hizmetleri ile müşteri portföyüne büyüten Gemlik Temizlik Orhangazi ilçesine ofis temizlik hizmeti vererek müşteri portföyüne mutlu müşteriler katmıştır. Orhangazi ofis, büro, iş yeri temizliği, Orhangazi cam temizliği Ofis temizliğinde Gemlik Temizlik olarak bir çok kurusal firmaya hizmet vermekteyiz. Toplatınız var ya da müşteriniz gelecek ve acil temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa en doğru yerdesiniz. Bir telefon kadar yakınız. Ofis temizliklerinde dikkat edilmesi gerek hususlar masa üstündeki evrakların temizlikten sonra aynı yerlere koyulası, dikkat edilecek hususlardır.Hususları bir ilke edin gemlik temizlik müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Mutlu müşterimiz güzel yorumları sayesinde her geçen gün yeni müşteriler bizleri seçiyor.

Koltuk yıkama

Koltuk yıkama

Gemlik Koltuk yıkama firması ve şirketleri olarak evinizde ve dairenizde iş yerinizde yada ofisinizde koltuk yıkatma

makinesi ile uzman kadromuz aracılığıyla koltuklarınızı yıkıyoruz. Yerinde koltuk yıkama sırasında özel bir yöntem olan püskürtme ve çekme yönteminden faydalanarak derinlemesine koltuklarınızı yıkıyoruz. Tüm bakterilerden ve lekelerden arındırılmış temiz koltuğu size bırakıyoruz. Evinizdeki koltuk yada çekyat ister minderli olsun isterseniz mindersiz çekyat olsun yada tekli koltuk yada berjer yıkama, kanape yıkama, 2li koltuk, 3lü koltuk, l koltuk olsun. Evinizde koltuk yıkıyoruz. Takım koltuk yıkama yada takım çekyat yıkama ücretlerini ve fiyatlarını öğrenmek için arayın. Koltuk yıkamada kullanılan ucuz kimyasallar koltuğunuza zarar vermektedir. Koltuk yıkama esnasında püskürtülen su çekilmez ise koltuklarını kusma yapar su lekesi meydana gelir.Gemlik Koltuk Yıkama şirketi olarak 0554 500 24 20 numaramızı arayabilirsiniz. Yılda en az 2 defa koltuklarınızı yıkatmalısınız. Yıkama esnasında çıkan kirli suyu gördüğünüzde şaşıracaksınız! Gemlik Sandalye yıkama, minder yıkama hizmetleri vermeteyiz.

Halı yıkama

Halı yıkama

Gemlik'de halı yıkama alanındaki hizmetlerimiz devam ediyor. İsteğinize göre ücretsiz olarak evinizden halı yıkama hizmeti

olarak halıları istediğin zaman evinizden yada dairenizden alıyoruz. Daha sonra kısa bir süre sonrası halı yıkama temizliği sonrası evinize teslim ediyoruz. Halınız kirlendiğinde en garanti çözüm halı yıkama şirketleridir. Halı yıkama şirketi numarasını arayarak evinizden halınızı aldırabilirsiniz. Her türlü halı yıkama işlemini yapabilen halı yıkama şirketleri halı yıkama hizmeti istediğinizde özenle bu işlemi de gerçekleştirir. Tüm bakterilerden ve lekelerden arındırılmış temiz bir halıyı size bırakıyoruz. Halı yıkama ücretlerini telefon ile öğrene bilirsiniz.Orhangazi ve Küçük kumla, Büyük kumla'ya ve gemsaz kumsaz mevkilerine hizmetimiz vardır. Halılarınız yılda en az 2 kere yıkanmalıdır. Makina halısı iran halısı dokuma halı ve sagy halı yıkama hizmeti. Tam otomatik halı yıkama makinesi ile 2020 yılında sistemlerimizi otomatik hale getirdik. Halılarınız paketlenmil olarak evinize bırakılmaktadır.Manastır halı yıkama hizmeti devam etmektedir.

Halı yıkama

Gemlik halı yıkama

Gemlik'de temizlik sektörüne girdiğimizde sadece gemlik ve manastır bölgesinde halı yıkama hizmeti vermekteydi.

Şimdi ise Gemlik ve çevre semtler için çalışıyoruz.

Umurbey halı yıkama

Umurbey halı yıkama

Gemlik'ten sonra umurbey'de halı yıkama servisini büyüten firmamız Umurbey semtini hizmet bölgesine alarak

Gemlik'de halı yıkama sektöründe yerini büyütmüştür.