kumla halı yıkama

kumla halı yıkatma

Gemlik Temizlik firması olarak Gemlik ve Orhangazi‘den sonra Küçük kumla ve Büyük kumla köyü ve mahalleri için halı yıkama hizmetimiz devam etmektedir. Birçok yazlıkçıların halı ve koltuklarını yıkanmasında Gemlik Temizlik firmasını seçtiler. Halılarınızın evinizden alınmasını istiyorsanız alternatif bir yöntem ise Whatsapp üzerinden iletişime geçip adres bilginizi göndere bilirsin.

En iyi halı yıkama şirketi olma yolunda sizlerinde teşekkürleri ile emin adımlarla ilerliyoruz.

Yıkama hizmeti verdiğimiz halılar:
– Dokuma halılar – Yün halılar – Makine halısı – halıfileks – Kilimler – Yolluklar – El dokuma halısı – İpek halılar – Çin halısı – Shaggy halılar – Isparta halısı –

Evinizde ya da açık alanlarda halılarınızı yıkayarak boşa giden zaman ve sudan tasarruf ederek. Aileniz ile zaman geçirebilirsiniz. Kumladaki halı yıkama firmaları arasında olan gemlik temizlik firması kumla halı yıkama sektöründe çalışmaktadır.

Biz sadece halı yıkama firması değiliz. Biz insanların sağlıklı ortamlar yaşamasını sağlayan insanlarız.

Gemlik Temizlik – Kumla Halı Yıkama

Kumla’da oturanlar bir telefon kadar yakınız. 05373643947 nolu telefonu arayarak adresinizden kirlenmiş halılarınızı ücretsiz bir şekilde alıp yıkamak için teslim alınır. Temizlendikten sonra halılarını evinize temiz bir şekilde bırakılır. Yıkama sonrası halılarınız ilk günkü gibi temiz olacaktır.

kumla halı yıkama
kumla halı yıkama

Halı üzerinde barınan lekeler ev hanımlarının korkulu rüyası olmaktan çıkıyor. Sizin ve ailenizin sağlığınız bizim için önemlidir. Halı yıkama’da Gemlik’te sayılı halı yıkama şirketlerinden olan Firmamızı denemeden halı yıkamaya verdim demeyin!

Büyük kumla yada kumla üzeri köyler Gemlik temizlik firması olarak hizmetimiz devam ediyor. kışın kumla’ya servisimiz sınırlıdır. Ama yazın tatil beldesi kumla için her gün halı yıkama servisimiz vardır. Halı yıkama için kumla’da yaşan tatilciler.

Halı size gelmeden önce yıkama ve paketlemede kontrolleri yapılmaktadır. Halınızda çıkmayan leke yada yıkama esnasında oluşan sertlik neticesinde tekrar halı yıkamaya gönderilir, değerli müşterimize telefon ile bilgi verilir. İkinci kez yıkanan halılardan ekstra ücret alınmamaktadır. Müşteri memnuniyeti ve sağlığı bizim için önemlidir.

Halılar gün içerisinde dairede en çok kullandığımız eşyalar. Üzerinde gezinme halinde olmamız halıların kirlenmesine ve üzerinde lekeler oluşmasına neden olmaktadır.

kumla halı yıkama numarası

Büyük Kumla ve Küçük Kumla’ya yıkama hizmeti veren gemlik temizlik firmasının telefon numarası 05373643947 Halı yıkama telefon numarası olarak bizi araya bilirsiniz. Kumla sahil yada kumla köy için’de yaşanlar halı yıkama telefon kadar yakın!

gemlik kumla halı yıkama
kumla halı yıkama

Adresinizden alınan halının durumunu öğrenmek için 05373643947 numaralı telefon ile bilgi alabilirsiniz.

BİR TELEFON KADAR YAKINIZ!

05373643947

kumla halı yıkama firmaları ve şirketleri

Gemlik halı yıkama kumla halı yıkama firmaları arasında yer almaktadır. Müşteri odaklı ve sonuç odaklı çalışan firmamız. Saygı ve dürüstlükleri bir ilke edinip hizmetlerini bu şekilde vermektedir.

Kumla’daki halı yıkama şirketi olarak büyük ve küçük kumla’da bizi arayabilirsiniz. Halılarınızı yıkattınız ama beğenmediniz mi? Halılarınız kötü kokulu yada kirli olarak mı evinize bırakıldı?

Yazlığına geldiniz halılarınızın yanında ev temizliği ve koltuk yıkama yaptırmak istiyorsunuz? 05373643947 nolu telefon ile iletişime geçiniz.

Halı yıkama

halı yıkatma

Gemlik’de halı yıkama alanındaki hizmetlerimiz devam ediyor. Gemlik yada Orhangazi halılarınızı evinizden ücretsiz olarak evden halı yıkama hizmeti olarak halıları istediğin zaman evinizden alıyoruz. Daha sonra kısa bir süre sonrası halı yıkama hizmeti sonrası evinize teslim ediyoruz.

Halı yıkamada kullanılan su çok önemlidir. Suyun içinde bulunan kükürt petrol veya lağım atıkları halılarınızın sararmasına neden olur.

Halınız kirlendiğinde en garanti çözüm halı yıkama şirketleri dir. Halı yıkama şirketimiz yerinde halı yıkama hizmeti vermektedir. Tüm bakterilerden ve lekelerden arındırılmış temiz bir halıyı size bırakıyoruz.

Sağlığınız için yılda en az 1-2 defa halılarınızı yıkatmalısınız.

Halınızı yıkamaktan korkmayın! Dürüst güvenilir ve hızlı bir hizmet için.

gemlik halı yıkama yıkatma temizlik firması halı yıkatma
gemlik halı yıkama yıkatma temizlik firması halı yıkatma

Evinizde kullanılan halı ister kilim olsun yada hereke olsun kilim yıkamada yapıyoruz. Hereke halı yıkamada yapıyoruz. shaggy halı temizliği yada yün halı yıkama yapıyoruz. Halı yıkamatmak için telefon numaramız ise 05525002420 olarak arama yapabilirsiniz.

Gemlik halı yıkamacılar olarak evinize gelen halıyı beğenmediğinizde ücretiniz iade yada halınız tekrar yıkanır. Memnuniyet bizim için önemlidir. Müşterinin halısını alıp para kazanmaktan önce  memnuniyet ilk hedefimizdir.

Biz sadece halı yıkama firması değiliz. Aileniz ve sevdikleriniz ile sağlıklı bir ortamda yaşamanız için uğraşan insanlarız.

Gemlik halı yıkamacılar olarak Gemlik / Bursa dan sonra Orhangazi’de hizmet vermeye devam etmektedir. Orhangazi’de yaşayanlar Orhangazi halı yıkamacılar olarak 05525002420 numarayı araya bilirsiniz. Halı yıkama numarası yada halı yıkama telefon numarası olarak whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Halı yıkamada dikkat edilecek hususlar;

  • Halının cinsine göre yıkama uygulaması.
  • Boyası atacak halıyı önceden müşteriye bilgi verilmesi.
  • Çıkmayan lekeler kan, boya vb. gibi müşteriyi önceden bilgilendirme.

halı yıkama firması

Halınız makina, yün, dokuma halısı olsun. Her halı cinsine göre yıkama hizmeti. Müşteri memnuniyeti ön planda tutuyoruz. Gemlik’de temizlik hizmeti veren gemlik temizlik halı yıkama sektöründe yer alan firma olma yolunda hızla ilerliyor.

Gemlik halı yıkama firmaları arasında üst sıralarda yer almaktadır. Gemlik’te uzman ekibimiz evinize gelip halınızı cinsine modeline göre fiyat bilgisinden sonra yıkama hizmeti için iş yerimize getiriliyor. Daha sonra halınız yıkama hizmetinden sonra evinize teslim ediliyor.

En iyi halı yıkama şirketi olarak Gemlik’te halı temizleme üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Profesyonel halı yıkama ilkelerini bir ders edinip düzenli olarak profesyonel halı yıkama firması olarak hizmet vermekteyiz.

Yıkama sonrası askılarda kuruyan halılar kontrol edildikten sonra paketleme yapılarak dağıtımı yapılır. Kontrol esnasında leke yada halıda sertleşme olduğunda tekrar yıkamaya gönderilip tekrar yıkanır. Müşteri  memnuniyeti ön olanda gelir.

Halı yıkama yerleri: Gemlik, Orhangazi ve Küçük Kumla, Büyük Kumla yada çevre semtler için halı yıkatma yerlerimiz mevcuttur.

Yıkama yaptığımız halı yıkama cinsleri:
Makine halıları – İpek halılar – Makine yün halılar – Pelüş Halılar –
Çin Halıları – El dokuma yün halılar – Halıflex halılar – Diğer Halılar

halı yıkama ücretleri

Gemlik’te halı yıkama hizmeti, veren gemlik temizlik firmasında fiyatlandırma m2 (metre kare) üzerinden ücreti hesaplanır. m2 halının cinsine göre min. 15 TL olarak hesaplanır. Diğer halı cinsleri için fiyat almak yada halınızı evinizden alınmasını istiyorsanız lütfen için lütfen halı yıkama numarası 0552 500 24 20 telefon ile iletişime geçebilirsiniz.Ucuz halı yıkayan firmalar olmaktansa müşterimizin memnuniyeti bizi daha çok sevindirir. Tüm halı yıkama fiyatlarını öğrenmek için telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

halı yıkama püf noktaları

Halının cinsine göre halı yıkama seçeneği yapılmaktadır.Halılar genelli yıkama teknikleri arasında şampuan ve köpük ile yıkama yapılmaktadır. halı şampuanın halınıza sürdükten sonra içindeki köpük halıdaki kirleri içine çeker ve köpük katılaşır halı yüzeyinden kirler ayrılır. temiz su yardımı ile yıkandıktan sonra kurutulmak için kuruma merkezine alınır. Kuruma merkezinden alınan halı tamamen kuruması için askılarımız’da kurumaya dinlenmeye bırakılır. Kuruyan temiz halı kontrol için paketleme bölümümüze bırakılır. Kontrolü tamamlandıktan sonra paketleme ve sevk için araç’a yüklenir.

koltuk yıkama

orhangazi halı yıkama

Gemlik’de halı yıkama hizmeti devam etmesi sonrası müşteri pörtfoyunu büyüten gemlik temizlik Orhangazi’de yaşan vatandaşlarımız için halı yıkama orhangazi servisleri devam etmektedir. Orhangazi’de yıkattığınız halınız’dan memnun değil misiniz? Size bir telefon kadar yakınız! 05525002420. Halılarınız ilk günkü gibi temiz olacak. Orhangazi ‘de halısını yıkatan bir çok müşteriden biride siz olabilirsiniz. Orhangazi halı yıkama hizmetimiz devam etmektedir. Haftada 3 gün Orhangazi’ye servisimiz vardır.

kumla halı yıkama

Gemlik Temizlik firması olarak gemlik ve Orhangazi’den sonra Küçük kumla ve büyük kumla köyü ve mahalleri için halı yıkama hizmetimiz devam etmektedir. Yazlıkcılar sizlere en hızlı ve güvenilir hizmet kumla için gemlik temizlik firması. Yazılıkcılar tatil beldesi kumlaya gelen önce ev ve halı yıkama hizmeti olarak gemlik temizlik firmasını tercih etmektedir. kumlada halı yıkama kumla halı yıkama