halı yıkama

gemlik halı yıkama

sevgili gemlikte yaşayan ve gemlikli hemşerilerim gemlik temizlik olarak gemlikte halı yıkatma alanındaki hizmetlerimiz devam ediyor. İsteğinize göre gemlik evden halı yıkama hizmeti olarak halıları istediğin zaman evinizden alıyoruz. daha sonra kısa bir halı yıkama hizmeti sonrası evinize teslim ediyoruz.

Halınız kirlendiğinde en garanti çözüm halı yıkama şirketleridir. Her türlü halı yıkama işlemini yapabilen halım yıkama şirketleri yerinde halı yıkama hizmeti istediğinizde özenle bu işlemi de gerçekleştirir. Biz Gemlik Temizlik firması olarak yerinde koltuk yıkama şirketi olarak uzman teknisyenlerimiz aracılığıyla koltuklarınızı yıkıyoruz. Yerinde koltuk yıkama sırasında özel bir yöntem olan püskürtme yönteminden faydalanarak derinlemesine temizlik yapıyoruz. Tüm bakterilerden ve lekelerden arındırılmış bir koltuğu size bırakıyoruz.

gemlik halı yıkama firması

Halınız makina halısı ister yün halısı yada dokuma halı olsun. her halı cinsine göre yıkama hizmeti. %100 müşteri memnuniyeti ön planda tutuyoruz. Gemlik’te hizmet veren gemlik temizlik halı yıkama sektöründe öncü firma olma yolunda hızla ilerliyor. Gemlik halı yıkama firmaları arasına üst sıralarda yer almaktadır. Gemlik’te halı yıkama şirketi evize gelip halınızı cinsine göre fiyat bilgisinden sonra yıkama hizmeti iş yerimize getiriliyor.

gemlik halı yıkama ücretleri

gemlikte halı yıkama hizmeti, veren gemlik temizlik firmasından m2 (metre kare) üzerinden ücreti hesaplanır. m2 x halının cinsine göre min. 5 tl olarak hesaplanır. ayrıntılı fiyat almak için lütfen 0554 500 24 20 telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın