Halı yıkama

gemlik’de halı yıkama

sevgili gemlikte yaşayan ve gemlikli hemşerilerim gemlik temizlik olarak gemlikte halı yıkatma alanındaki hizmetlerimiz devam ediyor. İsteğinize göre ücretsiz olarak gemlik evden halı yıkama hizmeti olarak halıları istediğin zaman evinizden alıyoruz. daha sonra kısa bir süte sonras halı yıkama hizmeti sonrası evinize teslim ediyoruz.

Halınız kirlendiğinde en garanti çözüm halı yıkama şirketleridir. Her türlü halı yıkama işlemini yapabilen halı yıkama şirketleri yerinde halı yıkama hizmeti istediğinizde özenle bu işlemi de gerçekleştirir. Biz Gemlik Temizlik firması olarak yerinde koltuk yıkama şirketi olarak uzman teknisyenlerimiz aracılığıyla koltuklarınızı yıkıyoruz. Yerinde koltuk yıkama sırasında özel bir yöntem olan püskürtme yönteminden faydalanarak derinlemesine temizlik yapıyoruz. Tüm bakterilerden ve lekelerden arındırılmış bir halıyı size bırakıyoruz.

Evinizde kullanılan halı ister kilim olsun yada hereke olsun kilim yıkamada yapıyoruz. Hereke halı yıkamada yapıyoruz. shaggy halı temizliği yada yün halı yıkama yapıyoruz.  Halı yıkama telefon numaramız ise 05545002420 olarak arama yapabilirsiniz. Biz sadece halı yıkama firması değiliz. Aileniz ve sevdikleriniz ile sağlıklı bir ortamda yaşamanız için uğraşan insanlarız.

Halı yıkamada dikkat edilecek hususlar;

  • halının cinsine göre yıkama uygululaması.
  • boyası atacak halıyı önceden müşteriye bilgi verilmesi
  • çıkmayan lekeler kan, boya vb gibi müşteriyi önceden bilgilendirme

gemlik’te halı yıkama firması

hali yikamaHalınız makina halısı ister yün halısı yada dokuma halı olsun. her halı cinsine göre yıkama hizmeti. %100 müşteri memnuniyeti ön planda tutuyoruz. Gemlik’te hizmet veren gemlik temizlik halı yıkama sektöründe öncü firma olma yolunda hızla ilerliyor. Gemlik halı yıkama firmaları arasına üst sıralarda yer almaktadır. Gemlik’te halı yıkama şirketi evinize gelip halınızı cinsine göre fiyat bilgisinden sonra yıkama hizmeti için iş yerimize getiriliyor. daha sonra halınız yıkama hizmetinden sonra evinize teslim ediliyor. En iyi halı yıkama şirketi olarak gemlikde halı temizleme üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Profesyonel halı yıkama ilkelerini bir ders edinip düzenli olarak profesyonel halı yıkama firması olarak hizmet vermekteyiz.

halı yıkama ücretleri

gemlikte halı yıkama hizmeti, veren gemlik temizlik firmasından m2 (metre kare) üzerinden ücreti hesaplanır. m2 halının cinsine göre min. 5 tl olarak hesaplanır. ayrıntılı fiyat almak yada halınızı evinizden alınmasını istiyorsanız lütfen için lütfen halı yıkama numarası 554 500 24 20 telefon ile iletişime geçebilirsiniz.Ucuz halı yıkayan firmalar olmaktansa müşterimizin memnuniyeti bizi daha çok sevindirir. Tüm halı yıkama fiyatlarını öğrenmek için telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

halı yıkama püf noktaları

Halının cinsine göre halı yıkama seçeneği yapılmaktadır.Halılar genelli yıkama teknikleri arasında şampuan ve köpük ile yıkama yapılmaktadır. halı şampuanın halınıza sürdükten sonra içindeki köpük halıdaki kirleri içine çeker ve köpük katılaşır halı yüzeyinden kirler ayrılır. temiz su yardımı ile yıkandıktan sonra kurutulmak için kuruma merkezine alınır.