Koltuk yıkama için 7 sebep

gemlik koltuk yıkama şirketi gemlik temizlik firması olarak müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarını düzenli ve temiz karşılamak için yerinde koltuk yıkamak için hizmetinizdeyiz. Gemlik yada Orhangazi kumla yada çevre ilçeden koltuğunu yıkatmak isteyen müşterilerimiz 0552 500 24 20 numaralı telefondan ulaşabilirler.

yerinde koltuk yıkama

Gemlik koltuk yıkama Yerinde koltuk yıkama için evinize gelip minderli yada mindersiz olan çekyat koltuk kanepe berjer koltuk takımı yada L köşe koltuklar yıkatma ve yıkama hizmeti vermekteyiz. Koltuk yıkama’da kullandığımız kimyasal ürünler koltuğunuza hiçbir zarar vermemektedir. Koltuk yıkatma hizmetlerimiz kumla manastır karacaali narlı fıstıklı orhangazi gemlik ve çevre semtlerdir.

Ev temizliği alarak gelen personellerimiz koltuklarınızı bez ile silme yapabiliyorlar.

Koltuklarınız yıkandıktan sonra mutlu olduğunuzu görmek paranızı almaktan daha değerlidir. 0552 500 24 20

GEMLİK KOLTUK YIKAMA

Whatsapp üzerinden koltuklarınızın resmini çekip fiyat almak için tıklayınız.

koltuk yıkama gemlik koltuk yıkama koltuk yıkama fiyatları koltuk yıkama gemlik koltuk yıkatma
koltuk yıkama gemlik

Çekyatlarınız yada kanepelerinizi set olarak yada parça parça yıkanmaktadır. Koltuk yada kanepelerinizi ister minderli yıkaya biliriz. Mindersiz olarak’da yıkama hizmetimiz var.

Yıkama esnasında koltuktan çıkan kirli suya çok şaşıracaksınız!

Gemlik Koltuk yıkama kanepeleriniz’de kendi renginde değil mi çıkmayan leke mi var. Telefon ile arayıp randevu alabilirsiniz. Eski çıkmayan lekelerde %70-80 e yakın sonuçlar alan firmamız boya ve kan lekelerinde olumlu sonuçlar almıştır.

Koltuk yıkama sonrası yazın yarım gün kışın ise 1 günde kuruduktan sonra yıkanmış koltuklarınızı kullana bilirsiniz. 

koltuk yıkama ücretleri

Koltuk yıkama ücretlerinde set olarak kaçlı 3’lü kaçlı tekli yada kaçlı çiftli olduğunu telefon yada Whatsapp üzerinden bilgi verdiğiniz gibi fiyat bilgisi verilecektir. Koltuk yıkama fiyatları Yerinde koltuk yıkama ücretleri minderli veya mindersiz olarak değişiklik göstermektedir.

Koltuk Yıkama sonrası koltuklarınız ilk günkü gibi tertemiz olacaktır.

Gemlik koltuk yıkama firması sektörde lider olma yolunda devam etmektedir. Gemlik temizlik firması bir telefon kadar yakın! 05525002420

koltuk yıkama önemli noktaları

Gemlik temizlik firması olarak koltuk yıkama da dikkat edilecek önemli noktaları aşağıda sıralanmıştır.

koltuk yıkama gemlik koltuk yıkama koltuk yıkama fiyatları koltuk yıkama gemlik koltuk yıkatma
gemlik koltuk yıkama yıkatma orhangazi temizlik orhangazi
  • Islatma yapılmadan önce koltuğunuzun kumaş cinsine göre verilecek temizlik ürünün miktarının ayarlanması. Fazla verildiği zaman kumaşınız’da su lekesi ( kusma ) yapacaktır.
  • Koltukları yıkanmasında koltuk arkası, minderler, koltuk başları ( tüm kumaş bölümlerinin yıkanması gerekmektedir. Sadece oturulan yüzeyi temizlemiyoruz? Kumaş tüm alanlar temizliyoruz. Minderler ve koltuk başları
  • Islatma ve temizlik maddesi koltuğunuza geçtikten sonra pis su ve kirleri çekmek için gerektiğinde 2 yada 3 den fazla pislikleri çekilerek koltuğunuzu temizliyoruz. 1 defa çekildiğinde tekrar kirlenmesi çok kısa zaman alır verdiğiniz paranız boşa gitmesin! 05525002420
  • Kullanılan kimyasalın koltuk kumaşına zarar vermeyen ürünler kullanımı

koltuk yıkama fiyatları ve ücretleri

Piyasada ucuz iş yapan firmaları görüyoruz ve duyuyoruz. Koltuğunuzu yıkatırken profesyonel firmalara yada profesyonel ekiplere yıkatmalısınız. koltuk yıkama fiyatları 0552 500 24 20 numaradan öğrene bilirsiniz. koltuk yıkatma gemlik olarak siz müşterilerimizi daima temizliğinizi düşünmekteyiz. Koltuk yıkama gemlik

Koltuklarımız Neden-Niçin Kirlenir?
Evimizde yada yaşam alanlarımızda üzerinde en çok zaman geçirdiğimiz koltuklarımız kirlenir. Koltuklarınızı yıkatmanın 7 sebebi aşağıda sıralanmıştır.

1- Yaşam alanlarımda oluşan toz yada kirler.
2- İnsan üzerinden düşen deri döküntüleri.
3- Akar adı ile bilinen küçük canlı birikintileri.
4- Gözle görülmeyen Maytlar.
5- Çocuklarımızın oyuncak, yemek lekeleri v.b. sebepler ile yaptığı kirler.
6- Üzerlerine leke bırakan unsurların dökülmesi.
7- Evcil hayvanlarımızın bıraktığı lekeler.

 

5/5 - (35 votes)