Koltuk yıkama

yerinde koltuk yıkama

Gemlik Temizlik olarak müşterilerimizin ihtiyaclarını düzenli karşılamak için yerinde koltuk yıkama hizmetinizdeyiz. Gemlik yada çevre ilçerden koltuğunu yıkatmak isteyen müşterilerimiz 0554 500 24 20 numaralı telefondan ulaşabilirler. Evinize gelip ister minderli ister mindersiz olan çekyat koltuk kanepe berjer koltuk takımı yada L köşe koltuklar yıkatma ve yıkama hizmeti vermekteyiz.

koltuk yıkama gemlik

Çekyatlarınız yada kanepeleriniz set olarak  yada parça parça yıkanmaktadır. Yıkama esnasıda koltuktan çıkan kirli suya çok şaşıracaksınız! Kanepeleriniz’de kendi renginde değil mi çıkmayan leke mi var. Telefon ile arayıp randevu alabilirsiniz.

koltuk yıkama ücretleri

koltuk yıkama ücretlerinde set olarak kaçlı 3’lü kaçlı tekli yada kaçlı çiftli olduğunu telefon yada Whatsapp üzerinden bilgi verdiğiniz gibi fiyat bilgisi verilecektir. koltuk yıkama fiyatları minderli yada mindersiz olarak değişiklik göstermektedir. Koltuklarınız ilk günkü gibi tertemiz olacaktır.Gemlik koltuk yıkamada öncü olan gemlik temizlik firması bir telefon kadar yakın! 05545002420