kumla halı yıkama

kumla halı yıkatma

Gemlik Temizlik firması olarak gemlik ve Orhangazi’den sonra Küçük kumla ve Büyük kumla köyü ve mahalleri için halı yıkama hizmetimiz devam etmektedir.

Kumla’da oturanlar bir telefon kadar yakınız. 05545002420 nolu telefonu arayarak adresinizden kirlenmiş halılarınızı ücretsiz bir şekilde alıp yıkamak için teslim alınır. Temizlendikten sonra halılarını evinize temiz bir şekilde bırakılır.

kumla halı yıkama
kumla halı yıkama

Halı size gelmeden önce yıkama ve paketlemede kontrolleri yapılmaktadır. Halınızda çıkmayan leke yada yıkama esnasında oluşan sertlik neticesinde tekrar halı yıkamaya gönderilir. ve Size değerli müşterimize telefon ile bilgi verilir. İkinci kez yıkanan halılardan ekstra ücret alınmamaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.

Büyük kumla yada kumla üzeri köyler Gemlik temizlik firması olarak hizmetimiz devam ediyor. kışın kumla’ya servisimiz sınırlıdır. Ama yazın tatil beldesi kumla için her gün halı yıkama servisimiz vardır. halı yıkama için kumla’da yaşan tatilciler. %100 Müşteri memnuniyeti.

kumla halı yıkama numarası

Büyük kumla ve küçük kumla’ya yıkama hizmeti veren gemlik temizlik firmasının telefon numarası 05545002420 Halı yıkama telefon numarası olarak bizi araya bilirsiniz. Kumla sahil yada kumla köy için’de yaşanlar halı yıkama telefon kadar yakın!

gemlik kumla halı yıkama
kumla halı yıkama

Adresinizden alınan halının durumunu öğrenmek için 05545002420 numaralı telefon ile bilgi alabilirsiniz.

BİR TELEFON KADAR YAKINIZ!

kumla halı yıkama firmaları ve şirketleri

Gemlik halı yıkama kumla halı yıkama firmaları arasında yer almaktadır. Müşteri odaklı ve sonuç odaklı çalışan firmamız. Saygı ve dürüstlükleri bir ilke edinip hizmetlerini bu şekilde vermektedir.

kumla’daki halı yıkama şirketi olarak büyük ve küçük kumla’da bizi arayabilirsiniz. Halılarınızı yıkattınız ama beğenmediniz mi?

Yazlığına geldiniz halılarınızın yanında ev temizliği ve koltuk yıkama yaptırmak istiyorsunuz? 05545002420 nolu telefon ile iletişime geçiniz.