kumla halı yıkama

kumla halı yıkatma

Gemlik Temizlik firması olarak Gemlik ve Orhangazi‘den sonra Küçük kumla ve Büyük kumla köyü ve mahalleri için halı yıkama hizmetimiz devam etmektedir. Birçok yazlıkçıların halı ve koltuklarını yıkanmasında Gemlik Temizlik firmasını seçtiler. Halılarınızın evinizden alınmasını istiyorsanız alternatif bir yöntem ise Whatsapp üzerinden iletişime geçip adres bilginizi göndere bilirsin.

En iyi halı yıkama şirketi olma yolunda sizlerinde teşekkürleri ile emin adımlarla ilerliyoruz.

Yıkama hizmeti verdiğimiz halılar:
– Dokuma halılar – Yün halılar – Makine halısı – halıfileks – Kilimler – Yolluklar – El dokuma halısı – İpek halılar – Çin halısı – Shaggy halılar – Isparta halısı –

Evinizde ya da açık alanlarda halılarınızı yıkayarak boşa giden zaman ve sudan tasarruf ederek. Aileniz ile zaman geçirebilirsiniz. Kumladaki halı yıkama firmaları arasında olan gemlik temizlik firması kumla halı yıkama sektöründe çalışmaktadır.

Biz sadece halı yıkama firması değiliz. Biz insanların sağlıklı ortamlar yaşamasını sağlayan insanlarız.

Gemlik Temizlik – Kumla Halı Yıkama

Kumla’da oturanlar bir telefon kadar yakınız. 05373643947 nolu telefonu arayarak adresinizden kirlenmiş halılarınızı ücretsiz bir şekilde alıp yıkamak için teslim alınır. Temizlendikten sonra halılarını evinize temiz bir şekilde bırakılır. Yıkama sonrası halılarınız ilk günkü gibi temiz olacaktır.

kumla halı yıkama
kumla halı yıkama

Halı üzerinde barınan lekeler ev hanımlarının korkulu rüyası olmaktan çıkıyor. Sizin ve ailenizin sağlığınız bizim için önemlidir. Halı yıkama’da Gemlik’te sayılı halı yıkama şirketlerinden olan Firmamızı denemeden halı yıkamaya verdim demeyin!

Büyük kumla yada kumla üzeri köyler Gemlik temizlik firması olarak hizmetimiz devam ediyor. kışın kumla’ya servisimiz sınırlıdır. Ama yazın tatil beldesi kumla için her gün halı yıkama servisimiz vardır. Halı yıkama için kumla’da yaşan tatilciler.

Halı size gelmeden önce yıkama ve paketlemede kontrolleri yapılmaktadır. Halınızda çıkmayan leke yada yıkama esnasında oluşan sertlik neticesinde tekrar halı yıkamaya gönderilir, değerli müşterimize telefon ile bilgi verilir. İkinci kez yıkanan halılardan ekstra ücret alınmamaktadır. Müşteri memnuniyeti ve sağlığı bizim için önemlidir.

Halılar gün içerisinde dairede en çok kullandığımız eşyalar. Üzerinde gezinme halinde olmamız halıların kirlenmesine ve üzerinde lekeler oluşmasına neden olmaktadır.

kumla halı yıkama numarası

Büyük Kumla ve Küçük Kumla’ya yıkama hizmeti veren gemlik temizlik firmasının telefon numarası 05373643947 Halı yıkama telefon numarası olarak bizi araya bilirsiniz. Kumla sahil yada kumla köy için’de yaşanlar halı yıkama telefon kadar yakın!

gemlik kumla halı yıkama
kumla halı yıkama

Adresinizden alınan halının durumunu öğrenmek için 05373643947 numaralı telefon ile bilgi alabilirsiniz.

BİR TELEFON KADAR YAKINIZ!

05373643947

kumla halı yıkama firmaları ve şirketleri

Gemlik halı yıkama kumla halı yıkama firmaları arasında yer almaktadır. Müşteri odaklı ve sonuç odaklı çalışan firmamız. Saygı ve dürüstlükleri bir ilke edinip hizmetlerini bu şekilde vermektedir.

Kumla’daki halı yıkama şirketi olarak büyük ve küçük kumla’da bizi arayabilirsiniz. Halılarınızı yıkattınız ama beğenmediniz mi? Halılarınız kötü kokulu yada kirli olarak mı evinize bırakıldı?

Yazlığına geldiniz halılarınızın yanında ev temizliği ve koltuk yıkama yaptırmak istiyorsunuz? 05373643947 nolu telefon ile iletişime geçiniz.

ev temizliği soru cevap

Ev temizliği

Ev temizliklerinde müşterilerimize genelde bizlere sordukları sorular aşağıdaki gibi soru cevap olarak yazıldı.

ev temizligi sss
ev temizliği gemlik

Soru: Günlük temizlik hizmetlerinizde saat kaç kaç çalışıyorsunuz?
Cevap: Sabah 9.00 ve 9.30 başlangıç saatimiz. Akşam 16:00 – 17:00 18:00 a kadar bitirmiş oluyor. ( Bazen ufak 1+1 2+1 evlerde iste erken bitirme olabiliyor. )

Soru: Gelen temizlik personeline yemek verecek miyiz?
Cevap: Temizlik personelimize öğlen yemeği Gemlik Temizlik firmasına aittir. Siz Yemek vermiyorsunuz.

Soru: Ev temizliğinde temizlik malzemesi getiriyor musunuz?
Cevap: Dairenizde kullandığınız kendi temizlik ürünleriniz varsa size ait temizlik ürünlerini kullana biliriz. İsterseniz Biz kendimiz getirdiğimiz temizlik ürünleri kullana biliriz. Malzemeli yada malzemesiz olarak fiyatlandırma yapıyoruz. Temizlik malzemesinden tutun vilada elektrik süpürgesi ve yüzey temizleyici, birçok kimyasal ürünler getiriyoruz.

Soru: Ev temizliğinde neler yapıyorsunuz. Yaptığınız işlemler nelerdir? Ev temizliğinde nereler yapılıyor?
Cevap 1: Genel ev temizliğinde yaptığımız işlemler şunlardır; ( 1 bayan çalışıyor. ) 
– Camlarınız ve pimapenlerin temizliği
– Balkonlarınızın temizliği ( İster cam balkon ister amerikan balkon yada normal balkon )
– Bütün odalarınızın prizleri kapıları, avizeler ve aksesuarlarınızın tozları alınıyor. 
– Salonuzun vitrin dolaplarının dış temizliği yapılıyor. ( Genel temizlikte Vitrin dolap için yoktur Ekstra ücreti vardır. )
– Bütün odalarınızın zeminleri süpürülüyor daha sonra pas paslanıyor. 
– Dairenizin yada evinizin banyosu tavan hariç fayans duvarlar ve klozet, ayna, dolap vb. tüm banyo kimyasal ile temizleniyor.
– Mutfak tezgahınızı ve mutfak dolaplarınız dış yüzeyi temizliği yapılıyor. ( Genel temizlikte mutfak dolap için yoktur Ekstra ücreti vardır. )

Cevap 2: Ayrıntılı ev temizliğinde yaptığımız işlemler şunlardır; ( 2 yada daha fazla bayan çalışıyor. )
– Camlarınız ve pimapenlerin temizliği
– Balkonlarınızın temizliği ( İster cam balkon ister amerikan balkon yada normal balkon )
– Bütün odalarınızın prizleri kapıları, avizeler ve aksesuarlarınızın tozları alınıyor. 
– Salonuzun vitrin dolaplarının dış ve içi temizliği yapılıyor. 
– Bütün odalarınızın zeminleri süpürülüyor daha sonra pas paslanıyor. Dip bucak toz alınıyor.
– Dairenizin yada evinizin banyosu tavan hariç fayans duvarlar ve klozet, ayna, dolap vb. tüm banyo kimyasal ile temizleniyor.
– Mutfak tezgahınızı ve mutfak dolaplarınızın dış ve iç yüzeylerinin temizliği yapılıyor. 
– Salonunuzdaki koltukların kimyasal ile silinmesi yapılıyor. Set olarak 2 adet 3lü – 2 adet tekli vb gibi

Soru: Temizlik ücretlerini nasıl belirliyorsunuz? temizlik fiyatlarınız nasıl?
Cevap: Temizlik ücretlerinde evinizin kaç m2 olduğunu yada kaç +1 oda’dan oluştuğunu, mevki olarak nerede olduğunu ve cam balkon yada normal balkon sayınızı öğrendiğimiz gibi temizlik fiyatı konusunda yardımcı olabiliyoruz.

Soru: Evime genel temizlik yaptırmak istiyorum ama yanında mutfak dolaplarımı’da yaptırmak istiyorum?
Cevap: Tabiki evinizin oda sayısına göre 1 yada 2 bayan çalıştırıyoruz. Genel temizlik ücreti + Mutfak dolap ücreti ile temizliğiniz yapılıyor.
Ekstralar içinde perde yıkatma, koltuk yıkatma, vitrin dolap içi, mutfak dolap içi, halı sildirme, bulaşık yıkatma, vb işler

Soru:

Ofis temizliği

gemlik ofis temizliği

Gemlik’te bir çok ofis, ofisler temizlik konusunda aylık yada 15 günde yada haftalık bir temizlik hizmetlerinden yararlanıyor. ofisinizi uzman kadromuz ile temizlemek istiyoruz.

Ofis temizliğinde yapılan işlemler;

– ofisinizin cam ve pencere temizliği
– Perdeleriniz kumaş, stor perde vb. ise artı ücret dahilinde yıkata bilirsiniz. Yıkanan perdeleri personelimiz kendi nasıl aldıysa o şekilde bırakıyor. jaluzi perdeniz varsa temizlik personelimiz zaten ofis temizliğinde jaluzi temizliğini yapacaktır.
– ofis masaların temizliği, oturma grupları, sandalyeler temizlenmesi, dinlenme gruplarının temizlenmesi, kapıların temizliği, mobilyaların temizliği, küllükler temizlemesi.
– Daha sonra ofis içinde bulunan dolapların dışı, çekmecelerin dışı temizlenir. ofisinizdeki evrak dosya zarar gelmemesi bizim için önemlidir. Masa üstünde yada dolap dışında evraklarınız kalem vb. malzemeleriniz aynı yerlerine tekrar koyulur.
– Lavabo yada mutfağınızın temizliği yapılır. ve çöpleri atılır.
– En son çöpleriniz atılır ve yer zemin yüzey temizleyicileri ile temizlenir. Sabah geldiğiniz genel temizlik malzemelerindeki koku sizi büyüleyecek tir.

İş yeri Ofis temizliği verdiğimiz semt mevki ve köyler;
kumla, manastır caddesi, küçük kumla, büyük kumla, karacaali köyü, narlı köyü, fıstıklı köyü, gemlik sanayii bölgesi, gemlik serbest bölge, umurbey köyü, diğer köy semt ve mevkii için lütfen telefon ile iletişime geçiniz. 05525002420

Ofis temizliğinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler ederiz. aşağıda ki formdan bize ulaşabilir. Uzman ekibimiz size telefon yoluyla ulaşacaktır.

ofis temizlik şirketleri ve firmaları

Gemlik temizlik olarak ofis temizliği hizmeti veren şirketler arasında yer almaktadır. ofis temizliği için firmanız ile aylık yada 15 günlük periyodik anlaşma yapabiliriz. Firmalar ile bir çok temizlik şartları ile çalışmaktayız. ofis temizleme firması olarak ofisinizi temizlemek istiyoruz.

Şirketinizi temizlemekte sıkıntımı çekiyorsunuz iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. ofis temizlik firmaları için fiyat almadıysanız telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

işyeri ofis temizliği gemlik
işyeri ofis temizliği gemlik;

ofis temizliği ücretleri

İşyeri Ofis temizliği yaptırmadan önce firmalar yada şirketler ücret ve fiyat bilgisi için Gemlik temizlik şirketimizi araya bilirsiniz. ofis temizliği ücretleri avantaj sağlamak için aylık, 15 günlük yada haftalık temizlik isteğiniz olduğunuzu belirtiniz. temizlik ücretlerinde + kdv uygulaması kesinlikle uygulanmaktadır.

ofis temizlik hizmetleri

Gemlik temizlik ofis temizlik hizmetlerini Şirin plaza kat: 2 no 6 (Merkez PTT karşısı) Gemlik Temizlik olarak hizmet vermektedir. Ofis temizlik hizmetlerinde kullanılan ofis temizlik malzemeleri isteğiniz göre Gemlik Temizlik yada siz karşılaya bilirsiniz. Ücretlendirmeye etkisi vardır. Ve daha sonra kalan malzeme size kalacak daha sonra tekrar kullana bileceksiniz. burada müşterimizi düşünmek Gemlik temizliğin prensiplerinden biridir.

Ofis temizliği hizmetlerimizde ekstralar;
– Perdeler kumaş vb. ise ( Jaluzi ise silinmesi verdiğimiz ücret içerisinde yer alıyor. )

– Koltuk veya halıda çıkmayan lekeler!

– Halılar diğer ekibimiz ile gelip teslim alınıyor. daha sonra temiz kurumuş halde ofisinize bırakıyoruz. halı temizliği sayfamıza buradan girebilirsiniz.

ofis temizlik hizmetlerinde önemli kurallar;
– Ofisdeki masa yada dolap içindeki evrak kağıt vb. ürünlerinizin kaybolmaması ve yerlerinin değişmemesi.
– Çöplerinizin temizlikten sonra atılması ve çöp torbaları ile değişmesi

– Ofis temizliğinde kullanılan bezler masa için ayrı, toz için ayrı bez, aynı bezler ile temizlik kesinlikle yapılamaz.

gemlikharita

ofis temizliği hizmeti verdiğimiz cadde, sokak ve mahalleler;

Cumhuriyet caddesi, eşref dinçer mahallesi, orhangazi caddesi, kumla caddesi, doktor ziya kaya mahallesi, istiklal caddesi,  hamidiye mahallesi. orhaniye mahallesi. menekşe sokak, Eski pazar caddesi, Fatih Sokak, Krom Sokak, Gazhane caddesi, Kumsal Sokak, Ahmet süren meydanı, Ahmet dural meydanı, halit paşa mahallesi, kayhan mahallesi, demirsubaşı mahallesi. ata mahallesi. balıkpazarı, hisar mahallesi, gemlik merkez, atatürk caddesi, ılıca caddesi, hürriyet caddesi, eski organgazi yolu caddesi, onur sokak, halk sokak, ozan sokak, susam sokak, taşan sokak, tekel sokak, ibrahim akıt caddesi, zeytinciler caddesi, şükrü meral sokak, kumru sokak, balıklı sokak, mısır sokak, lise caddesi, iskele caddesi, fırın sokak, taksim sokak, akın sokak, cami sokak, damla sokak, kahve sokak, kumlu sokak, zafer sokak, diğer sokak ve caddelere büro temizlik hizmetlerimiz vardır.

Merdiven temizliği

merdiven temizliği ücretleri

merdiven temizliği ücreti
merdiven temizliği ücreti

Gemlik temizlik olarak apartman merdiven temizliği, site merdiven temizliği, müstakil evinizin merdiven temizliği, iş yeri ve büro merdiven temizliği olarak hizmetler vermektedir. Merdiven temizliğinde kesinlikle genel temizlik ürünleri ve kimyasal ürünler kullanılmaktadır. Duyuyoruz bir çok temizlik firması aynı malzeme ile her yeri temizliyor. Yanlış!.

Gemlik temizlik ‘de ise yüzey için farklı ürünler toz ve genel temizlik için farklı ürünler, asansör temizliğinde ise farklı ürünler kullanılmaktadır. Merdiven temizliğinde isteğinize göre silinip tozu alınır yada isteğinize göre merdiven yıkama yapılır ve merdiven tozları alınır. merdiven temizliğinde ücretlendirme için lütfen telefon yada aşağıdaki form ile iletişime geçebilirsiniz. 05525002420

apartman merdiven temizliği

Gemlik’de merdiven temizliği hizmeti veren firmamız apartman temizliklerinde hizmet vermektedir. Apartmanınız kaç katlı kaç daire olduğunu bildirdiğiniz gibi daire başı apartman merdiven temizliği fiyatı çıkartıyoruz.

Whatsapp ile merdiven temizliği ücreti yada randevu almak için tıklayınız.

Apartmanınızın dışında gideri varsa yıkama yapabiliriz. Ama gideri yoksa süpürme ve paspas yapılması gerekmektedir.

site merdiven temizliği

Gemlik temizlik firması olarak merdiven temizliğinde sitede oturuyorsanız. Siteniz ile anlaşma yapıp aylık, haftalık, yada 15 günlük olarak temizlik hizmeti vermekteyiz. Site dışında oturma alanları park çardaklar tozları alınıp temizlenir. Anlaşmamız yıllık veya 6 aylık olarak yapılmaktadır. Anlaşma yaptığımız siteler için temizlik malzemeleri gemlik temizlik firması olarak biz karşılıyoruz. Size temiz, güzel kokulu bir ortam sunuyoruz. Site yöneticileri aşağıdaki formdan iletişime geçebilirler.

Merdiven temizliği verebileceğimiz cumhuriyet mahallesi siteleri;

gemlik merdiven temizliği
gemlik merdiven temizliği

namtaş 1, mataracı, uzay apt, arılar sitesi, gülerkent sitesi, mutman sitesi, karayolcuları sitesi, latif efendi sitesi, mehmet gürbüz sitesi, baytaş zümrüt, furkan sitesi, özgüler sitesi, ilknur sitesi, kökçamlar sitesi, şahinler sitesi, yılmazlar apt, dilek sitesi, kurt sitesi, kurt2 apt, uğur sitesi, konut sitesi , açelya apartmanı, arılar sitesi, baytaş inci sitesi, doğar sitesi, avcı villası, orkent sitesi, sınırtaş sitesi, çağlayan 1 sitesi, güraş 2 sitesi, baytaş gümüş sitesi, candan sitesi, adatepe sitesi, cumhuriyet sitesi,

baytaş 2 sitesi, akkanlar sitesi, yıldırım sitesi, mercan sitesi, mehmet reis sitesi, zeki barış sitesi, eğitimciler sitesi, ali evirgen sitesi, ibrahim reis sitesi, alyüz sitesi, alyaz sitesi, bihter sitesi, yakamoz sitesi, körfez sitesi, baytaş sitesi, öğretmenler sitesi, eskişehirliler sitesi, manastır kurular sitesi, boğazkent sitesi, düzlem sitesi, aydın sitesi, öznuh sitesi, çetiner sitesi, şahinler sitesi, samanyolu sitesi, yolal sitesi, merve sitesi, gürel 1 sitesi, güraş sitesi, adalılar sitesi, arılar sitesi, örnek sitesi, gürel 2 sitesi, sinem sitesi, oral sitesi, sümer ipek sitesi, kuyumcular sitesi, anayol apt, bütünler apt, avcılar 2, uzay apt, arılar sitesi, günaydın sitesi, çakır apt.

merdiven temizliği arayanlar

merdiven temizliği arayan siteler, apartman sakinleri birçok daire sahipleri kendi merdiven temizliği için gemlik temizlik firmasını tercih ediyor. İşini iyi yapan, temiz, temizlik elemanları arayanlar telefon numaramız’dan iletişime geçebilirler.

merdiven temizliği iş ilanları

Merdiven temizliği ve genel temizlik elemanı olarak çalışıyor yada çalışmak istiyorsanız. İletişim sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. bayan iş ilanı alımlarımız devam ediyor.  Bayan iş ilanı ise Ev temizliği genel biro ve merdiven temizliği olarak görevlendiriyoruz.

merdiven temizliği firmaları ve şirketleri

merdiven temizliği
merdiven temizliği

merdiven temizliği hizmeti veren gemlik temizlik merdiven temizliği sektöründe öncü firma olma yolunda hızla ilerliyor. Gemlik’te Yüz den fazla merdiven hizmeti verdiği alanlarda Müşteri portfoyunu büyütmek için orhangazi merdiven temizliği alanında hizmetlerine bir artı katmak için Orhangazililer için merdiven temizliği hizmeti vermekteyiz. orhangazi ev temizliği hizmetine başlayan gemlik temizlik şimdi ise merdiven temizliğinde hizmetinizdedir. 05525002420

Merdiven temizliğini yaptıran apartman sakinleri isteğinize göre eşyalı yada eşyasız ev temizliği hizmetimiz devam ediyor.

inşaat sonrası temizlik

Gemlik inşaat temizliği

inşaat sonrası temizlik Gemlik’te Uygun fiyat kaliteli inşaat sonrası temizlik, ekip prensibiyle kaba temizliğin bitmesiyle profesyonel ve deneyimli ekibimizle ince temizlik yaparak inşaat sonrası temizlik hizmeti vermekteyiz.

İnşaat temizliği ; çelik, seramik, ahşap, granit vs. çeşitli yüzeylerin çizilmeden, tahriş edilmeden, hiç bir bozulma olmadan  temizlenmesini. Çizilme yada bozulma olacaksa müşterinin izni ile yapılması. Hafriyat, inşaata ait çimento, kireç, boya ve kartonpiyer kalıntılarını temizliyoruz. Yeni yaşam alanlarınızı temiz hale getiriyoruz.

İnşaat temizliğinden sonra evinize eşyalar geldik’den sonra daire temizliği alabilirsiniz. 05525002420 numaradan ulaşabilirsiniz. İsterseniz whatsapp üzerinden iletişime geçmek için tıklayınız.

gemlik inşaat temizliği inşaat sonrası temizlik yeni ev temizliği tadilat temizliği
Gemlik inşaat temizliği

İnşaat sonrası ev – daire temizliği ; inşaat atıklarını temizleyerek başlıyoruz, toz ve ince pislikleri profesyonel temizleyerek temiz yaşam alanların sağlıyoruz. Her türlü boş daire , ev,  dükkan, villa , ofis, inşaat, cam, merdiven, aparman, bina, temizlik öncesi uzman ekibimizce incelenerek  TSE standartlarına uygun malzeme ve makineler ile temizlenir.

inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetleri

Yeni bir dairemi aldınız, yeni bir binanız mı var, taşınmadan önce temizliğe ihtiyacınız mı var? Tadilat sonrası temizlik hizmetinde yerdeki boyaların temizlenmesini mi istiyorsunuz. Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde Gemlik Temizlik Tadilat ve inşaat temizliğinde hizmetinizde Dayalı-döşeli (eşyalı) daire , inşaat sonrası daire , tadilat sonrası temizliği ve boş daire başta olmak üzere müteahhitten sonra kaba temizlik yapılmış ancak oturuma hazır hale gelecek halde ince bir temizliği yapıyoruz. dolap içleri ve süpürgeliklerin kenar kısımları dahil detaylı ince temizlik yapıyoruz.

Camların çizmeyen ince kazıma jiletiyle boya, harç, silikon ve etiketlerden arındırılması ve silinmesi Çerçevelerin koruma etiketlerinin sökülüp silinmesi, pencere oluklarının temizliği Pencere önündeki iç ve dış mermerlerin kazınıp silinmesi, peteklerin içlerinin tozlardan arındırılması Lavabo-wc banyolardaki ıslak zeminlerdeki derz kalıntılarının öncelikle tozunun indirilmesi, sonrasında kusmasını engellemek için kireç sökücüyle temizlik uygulamasının yapılması Kapı, dolap, mutfak tezgahı, tezgahın altındaki tozların alınıp temizlenmesi Parkelerin tozlardan arındırılması ve temizlenmesi gibi teknik detay isteyen işleri tam-tedarikli ekipmanlarla sorunsuz teslim ediyoruz.

inşaat temizliğinde dikkat edilmesi gereken hususlar;

 • Kazıma işlemlerinde pencere yada ahşap yüzeylere zarar verilmemesi. Çizilme yada zarar verme noktasına gelince kazıma işlemi sona eriyor.
 • Banyonuzun fayanslarında temizlikten sonra tekrar kusmamasını minimuma indirmek.
 • Radyatör ve borularında ki kir ve lekeler temizlenir.
 • Cam ve çerçevelerindeki bant, boya ve alçı gibi lekeler çıkarılır.
 • Kapılardaki inşaat tan kalma lekeler çıkartılır.
 • Parke ve mermerler, zemine zarar vermeyecek şekilde kimyasal ile  temizlenir.
 • Banyo ve tuvaletler yıkanarak, inşaat sonrası kullanımına hazır hale getirilir.

inşaat temizliği fiyatları

gemlik inşaat temizliği için fiyatlandırma ücretsiz olarak keşif yapılmaktadır. Evinizde inşaat bittikten sonra uzman ekibimiz evinizde yapılacak veya sizin istediğiniz alanları konuşmak için evinizi ziyaret edecektir.
inşaat sonrası temizlik ücretleri normal ev temizlikleri gibi olmamaktadır. en az 2 yada daha fazla personel ile çalışma yapmaktayız. yeni ev temizliği ince temizlik gerektirir. Fiyat için 0552 500 24 20

tadilat temizliği

Gemlik Temizlik olarak müşterilerimiz sadece yeni inşaat sonrası temizlik yapmıyoruz. Mevcut evinize badana boya yapılırsa yada banyo wcleri yeni yatırdıysanız sadece tadilat olan bölüm yada evin tamamını temizlik yaptırabilirsiniz. Ekibimiz işe inşaat temizlikleri 1 günde bitmektedir. Ama Eşyalarınızda var personel durumuna göre 2 günde sürmektedir. 4+1 ve üzeri evler için.

Biz sadece bir temizlik firması değiliz. Biz insanların sağlıklı ortamlarda yaşamasını sağlayan insanlarız.

gemlik temizlik

Ev Daire Temizliği

Evini / Dairesini temizletmek isteyen gemlikliler. Gemlik’te ev temizliği ve günlük temizlik hizmetleriyle yanınızdayız.

Gemlik’de temizlik deneyimli ekip ve uygun fiyat garantisiyle firmamız hizmetinizde! 05525002420 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

Gemlik’de en uygun daire – ev daire temizlik ücretleri ; 

Yayınladığımız Gemlik temizlik iş ilanlarıyla sürekli olarak ekibimizi genişleterek onlarca temizlikçi bayanı firmamız bünyesine barındırıyoruz.

ev temizliği ve eşyalı eşyasız daire temizliği boş ev temizliği gemlik temizlik ev daire temizlik
ev temizliği temizlik temizlikci ev daire temizlik gemlik temizlik

ev için temizlikçi bayan

Gemlik ve çevre ilçelerde yaşayanlar ev için temizlikçi mi arıyorsunuz. Ev temizliğinde güler yüzlü uzman ekibimiz sizler için hizmetinizdedir. Temizlikçi arıyorum dediğiniz ilk aklına gelecek temizlik şirketlerinden biri olan gemlik temizlik güvenli kadrosu hizmet vermeye devam ediyor.

Gemlik ev temizliği haftada 2 gün temizlik işi yada haftalık, aylık olarak komple ev temizliği yaptıra bilirsiniz. Evlere temizlik gemlik’te kurulmuş bir temizlik şirketidir.

temizlik ev

Gemlik temizlik olarak prensiplerimizden biri temizlik ev ev temizliği sloganı ile yola çıktık. Hızlı ve pratik ev temizliği için birçok temizlik şirketi baştan sağma temizlik işleri yapıyor. gemlik temizlikçi arayanlar aşağıdaki iletişim formundan bizlere ulaşabilirler.

günlük ev temizleme

Gemlik temizlik olarak gemlik daire temizleme firmasıyız. isteğinize göre günlük haftalık temizleme hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz. Bursa gemlik ev temizliği veren firmalar arasında sektörde iyi derecede yerini korumaya devam ediyor. sizde temizlikçi arıyorum, temizlik yapmak istemiyorum, günlük ev temizliği diyorsanız doğru temizlik şirketini yada firmasını buldunuz. Bir telefon kadar size yakınız.

ev temizliği

gemlik ev temizliği eşyalı ev temizliği gemlik boş ev temizliği gemlik temizlikci
gemlik ev temizliği eşyalı ev temizliği gemlik boş ev temizliği gemlik temizlikci

Gemlik temizlik çalışma hacmini büyüterek orhangazi ev temizliği gemsaz ev temizliği kumla ve narlı ev temizliği yaparak sektörde yerini büyütmeye devam ediyor.

Ev temizliğinde yapılan işlemleri sıkça sorulan soruları buradan görebilirsiniz.

gemlik ev daire temizliği

Gemlikte hem çalışıp hemde evi yada çocukları ile ilgilenemeyen birçok anne, baba yada bireyler var. Gemlik temizlik ev temizliği hizmeti ile size temiz bir ev ortamı oluşturmayı hizmet anlayışı ile bilmektedir.

Sadece eşyalı ev temizliği değil, Eşyasız yeni ev temizliği hizmeti vermektedir.

boş daire temizliği

Kiracınız çıktı evinizi temizlemeden mi bıraktı, yoksa yeni daire mi tuttunuz temizletmek mi istiyorsunuz. Eşyalarınız gelmeden boş dairenizi gemlik temizlik uzman kadrosu temizlesin size’de sevdiklerinizle zaman geçirmek kalsın. Boş ev temizliği isteğinize malzemeli yada malzemesiz olarak genel yada ayrıntılı olarak temizlik hizmeti sunuyoruz. Boş ev temizliğinde 3+1 150 m2 kadar en az 1 bayan personel çalışıyor. Ayrıntılı temizlik isterseniz en az 2 bayan personel çalışıyor. Boş daire temizliğinde mutfak dolap içi-dışı temizliği banyo duvarlarının temizliği de yaptığımız hizmet içerisindedir.

Boş Evlerinizde inşaat temizliği olduğunda gemlik temizlik firmasına 05525002420 numaran ulaşabilirsiniz.

eşyalı ev temizliği

Eşyalı olan eviniz içinde gemlik temizlik firmasını araya bilirsiniz. Eşyalı ev temizliğinde hizmet veren gemlik temizlik isteğinize göre boya badana yada tadilat sonrasıda temizlik yaptıra bilirsiniz. Ayrıntılı yada genel temizlik olarak çalışıyoruz. 150 m2 kadar 1 bayan personel gönderimi sağlanıyor. 150 m2 olan evinizi dip bucak temizlik istediğinizde 2 bayan personel gönderimi yapılmaktadır. Eşyalı ev temizliği yapılacak olan eviniz, 1+0 – 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 – 5+1 – 6+1 – 6+2 – 7+1 olsun evinize göre hizmet vermektedir.

Whatsapp üzerinden randevu almak için tıklayınız.

daire temizliği

İsteğiniz üzere 3+1 evinizde olsa 2 bayan personel çalışabilir. İsteğinize kalmış. Siz isteyin biz gerçekleştirelim. Eşyalı evlerinizde malzeme kullanımı kaliteli ve sağlığınıza zarar vermeyen malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan malzemeler Evinize hiçbir zarar vermemektedir.

gemlik ev temizliği

Ev temizliğinde gemlik temizlik olarak ev hanımlarının izindeyiz. Ev hanımları sağlık sorunları olduğunda yada çalışan bir ev hanımı Gemlik temizliği tercih ediyor. Eşyalı ev yada eşyasız boş ev temizliklerinde sektörde yerini almış olan gemlik temizlik firması çözüm odaklı çalışarak mutlu müşteriler edinmektedir.

Biz sadece bir temizlik firması değiliz. Biz insanların sağlıklı ortamlarda yaşamasını sağlayan insanlarız.

ev temizliği gemlik

Koltuk yıkama için 7 sebep

gemlik koltuk yıkama şirketi gemlik temizlik firması olarak müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarını düzenli ve temiz karşılamak için yerinde koltuk yıkamak için hizmetinizdeyiz. Gemlik yada Orhangazi kumla yada çevre ilçeden koltuğunu yıkatmak isteyen müşterilerimiz 0552 500 24 20 numaralı telefondan ulaşabilirler.

yerinde koltuk yıkama

Gemlik koltuk yıkama Yerinde koltuk yıkama için evinize gelip minderli yada mindersiz olan çekyat koltuk kanepe berjer koltuk takımı yada L köşe koltuklar yıkatma ve yıkama hizmeti vermekteyiz. Koltuk yıkama’da kullandığımız kimyasal ürünler koltuğunuza hiçbir zarar vermemektedir. Koltuk yıkatma hizmetlerimiz kumla manastır karacaali narlı fıstıklı orhangazi gemlik ve çevre semtlerdir.

Ev temizliği alarak gelen personellerimiz koltuklarınızı bez ile silme yapabiliyorlar.

Koltuklarınız yıkandıktan sonra mutlu olduğunuzu görmek paranızı almaktan daha değerlidir. 0552 500 24 20

GEMLİK KOLTUK YIKAMA

Whatsapp üzerinden koltuklarınızın resmini çekip fiyat almak için tıklayınız.

koltuk yıkama gemlik koltuk yıkama koltuk yıkama fiyatları koltuk yıkama gemlik koltuk yıkatma
koltuk yıkama gemlik

Çekyatlarınız yada kanepelerinizi set olarak yada parça parça yıkanmaktadır. Koltuk yada kanepelerinizi ister minderli yıkaya biliriz. Mindersiz olarak’da yıkama hizmetimiz var.

Yıkama esnasında koltuktan çıkan kirli suya çok şaşıracaksınız!

Gemlik Koltuk yıkama kanepeleriniz’de kendi renginde değil mi çıkmayan leke mi var. Telefon ile arayıp randevu alabilirsiniz. Eski çıkmayan lekelerde %70-80 e yakın sonuçlar alan firmamız boya ve kan lekelerinde olumlu sonuçlar almıştır.

Koltuk yıkama sonrası yazın yarım gün kışın ise 1 günde kuruduktan sonra yıkanmış koltuklarınızı kullana bilirsiniz. 

koltuk yıkama ücretleri

Koltuk yıkama ücretlerinde set olarak kaçlı 3’lü kaçlı tekli yada kaçlı çiftli olduğunu telefon yada Whatsapp üzerinden bilgi verdiğiniz gibi fiyat bilgisi verilecektir. Koltuk yıkama fiyatları Yerinde koltuk yıkama ücretleri minderli veya mindersiz olarak değişiklik göstermektedir.

Koltuk Yıkama sonrası koltuklarınız ilk günkü gibi tertemiz olacaktır.

Gemlik koltuk yıkama firması sektörde lider olma yolunda devam etmektedir. Gemlik temizlik firması bir telefon kadar yakın! 05525002420

koltuk yıkama önemli noktaları

Gemlik temizlik firması olarak koltuk yıkama da dikkat edilecek önemli noktaları aşağıda sıralanmıştır.

koltuk yıkama gemlik koltuk yıkama koltuk yıkama fiyatları koltuk yıkama gemlik koltuk yıkatma
gemlik koltuk yıkama yıkatma orhangazi temizlik orhangazi
 • Islatma yapılmadan önce koltuğunuzun kumaş cinsine göre verilecek temizlik ürünün miktarının ayarlanması. Fazla verildiği zaman kumaşınız’da su lekesi ( kusma ) yapacaktır.
 • Koltukları yıkanmasında koltuk arkası, minderler, koltuk başları ( tüm kumaş bölümlerinin yıkanması gerekmektedir. Sadece oturulan yüzeyi temizlemiyoruz? Kumaş tüm alanlar temizliyoruz. Minderler ve koltuk başları
 • Islatma ve temizlik maddesi koltuğunuza geçtikten sonra pis su ve kirleri çekmek için gerektiğinde 2 yada 3 den fazla pislikleri çekilerek koltuğunuzu temizliyoruz. 1 defa çekildiğinde tekrar kirlenmesi çok kısa zaman alır verdiğiniz paranız boşa gitmesin! 05525002420
 • Kullanılan kimyasalın koltuk kumaşına zarar vermeyen ürünler kullanımı

koltuk yıkama fiyatları ve ücretleri

Piyasada ucuz iş yapan firmaları görüyoruz ve duyuyoruz. Koltuğunuzu yıkatırken profesyonel firmalara yada profesyonel ekiplere yıkatmalısınız. koltuk yıkama fiyatları 0552 500 24 20 numaradan öğrene bilirsiniz. koltuk yıkatma gemlik olarak siz müşterilerimizi daima temizliğinizi düşünmekteyiz. Koltuk yıkama gemlik

Koltuklarımız Neden-Niçin Kirlenir?
Evimizde yada yaşam alanlarımızda üzerinde en çok zaman geçirdiğimiz koltuklarımız kirlenir. Koltuklarınızı yıkatmanın 7 sebebi aşağıda sıralanmıştır.

1- Yaşam alanlarımda oluşan toz yada kirler.
2- İnsan üzerinden düşen deri döküntüleri.
3- Akar adı ile bilinen küçük canlı birikintileri.
4- Gözle görülmeyen Maytlar.
5- Çocuklarımızın oyuncak, yemek lekeleri v.b. sebepler ile yaptığı kirler.
6- Üzerlerine leke bırakan unsurların dökülmesi.
7- Evcil hayvanlarımızın bıraktığı lekeler.